Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tartanátok így a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok így a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nos se veled se nélküled vagyunk már vagy másfél hónapja, de inkább nélküled ugyanis nem találkozunk ilyen vagy olyan okokra hivatkozva. Szinte mindennap beszélünk videóchaten, de kijelentette, hogy már nem szerelmes belém, csak egy picit szeret vagy valami ilyesmi. Fél, hogy letiltom vagy ilyesmi, mert már többször elküldtem volna, hogy inkább hagyjon. Szerintetek van értelme ennek?

Azt is mondta, hogy már nem tudna lefeküdni velem, mert egyszer fájt neki és rossz élményt hagyott benne.

27/F



2019. ápr. 11. 08:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek ezt úgy rendezik, hogy személyesen találkoznak és megbeszélik, hogy nincs értelme folytatni, ezért lezárják a kapcsolatot. De tulajdonképpen úgy tűnik, nektek megfelel az is, hogy életetek végéig videochateltek majd. Sok sikert!
2019. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd, nem akar lefeküdni veled, mégcsak találkozni sem. Meddig hagyod magad még megalázni?
2019. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt nőként.Minek szórakozik akkor veled?Nem akar lefeküdni,nem is szeret nem akar nagyon találkozni se,de azért fél,hogy elveszít,és ne tiltsd le.Én se vagyok 100-as,de azért ez mâr nagyon durva,nem normális viselkedés.Hagyd a fenébe,fejezd be vele végleg!
2019. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van. És nem, nem felel meg... ez megalázó szerinted?
2019. ápr. 11. 08:15
 5/20 A kérdező kommentje:

Azt mondta szerelemből már nem igazán szeret úgy mondjuk mint kapcsolatunk elején.

Most is írogat. Néha beszól vagy ilyesmi.

Egyèbként, nem akar velem talàlkozni, mert azt mondja úgy érezné, hogy átver engem azzal, ha hitegetne...

2019. ápr. 11. 08:18
 6/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Instant kuka az ilyen.
2019. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nemtom mi értelme már ennek, most is írt, de nemtom minek

2019. ápr. 11. 08:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Beszélgessen a barátnőivel!Koptasd már le.Ennek mi értelme így?
2019. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nemtom. Néha felhozom, hogy jó lenne már szexelni egyet, eljutunk egy pontig a beszélgetésben, majd következik a kínos néma csend, nem mondja ki, de sejtem, hogy erre már esély sem mutatkozik.
2019. ápr. 11. 08:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan, neked ezek után még az a legnagyobb problémád, hogy mikor szexelhetsz vele megint?
2019. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!