Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi okom nincs az önbizalomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi okom nincs az önbizalomra?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem utálok élni is, és pokoli nehéz az élet. Mert azért egy merő szorongásban leélni egy életet, azért nem épp a legjobb dolog. Van párkapcsolatom, de vele se alakulnak jól a dolgaink. Nem érdekli a barátomat, hogy velem mi van, ha összeveszünk is, tuti én vagyok a hibás. A korábbi párkapcsolataimban is folyton megbántottak. Csak nézhetem mások boldogságát, ahogyan ők előre haladtak az életben, saját család, nekem meg semmi. Én még a barátomnak is egy senki vagyok, mert még a mennyasszonya sem vagyok. Csak idejár hozzám udvarolni mint a tinikhez ahog, szoktak. A bántó szavai miatt nem gondolnám, hogy értékelne.

A csaladom sem szeret engem. Egyszer azt mondják bár eltakarodnék otthonról, máskor meg nem.

A munkámat nem szeretem, és már az életem is úgy kezdődött hogy a suliban is szekáltak.


2021. szept. 29. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Értékes vagy.
2021. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A mondanivalód első felén megesett rajtad a szívem.

De aztán meg nem. (összeszedtem magam)

Az önbizalmadat ne mások függvényében állítsd fel.

ön...bizalom , bízz magadban , Szóval hogy belülről kell fakadnia.


28/F

2021. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Nyomj egy RESET gombot!


Kezdj új életet!


Segítség ehhez: [link]

2021. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a leírás úgy hangzik, mintha nem találtál volna rá önmagadra, csak sodródsz a mások által kitaposott mederben, faltól falig.

Alacsonyrendű szinten éled meg a dolgokat, tudatosság nélkül.

Önbizalmad pedig nem attól lesz, hogy okod van rá, hanem attól, hogy felébredsz és éber maradsz.

2021. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
négyes: Magam sem írhattam volna szebben. Vagy akár magamnak, jótanácsként egy egy rosszabb pillanatomra.
2021. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem érezd jól magadat,ezt fel ismerted,ehez gratulálok.

Most hogy fel ismerted ezeket a dolgokat itt az ideje változtatni rajta,pontosan hogy hol is kezd el azt magadnak kell tudni,de ha képes voltál fel ismerni mi a problémád akkor azt is tudni fogod hol kezd el megoldani ezeket.

Eddig vártál,mostmár jöhetnek a tervek le írása, majd szép lassan kis lépéssel azok megvalósítása, tudom semmi sem könnyű.

Ezek szerint még tudsz kockáztatni,nem vagy 60 éves,ezért arra kérlek ha van olyan ötleted amit később nem tudnál megvalósítani azt tedd meg,például ha nem tetszik a munka akkor keress másikat és tanulj olyan dolgot amit szívesen csinálnál.


Ha úgy érzed hogy bánt a barátod érzelmileg,nem foglalkozik veled,egyáltalán nem kíváncsi a gondolataidra akkor hagyd el,az ilyen kapcsolatot nem érdemes szerintem erőltetni,sok jót nem lehet ettől várni.

Szerintem a normális kapcsolatokban kíváncsiak az emberek egymásra,ha gond van támogatják egymást,foglalkoznak egymással mind ketten,ha esetleg megbántjuk a másikat véletlenül meg kell vígasztalni azt.

Szerintem te lelkileg eléggé gyenge vagy,ezt kellene megerősíteni,bár nem könnyű, sokat kell még neked is tanulnod ebben az életben.


Egyébként teljesen átérzem a szorongásos helyzetedet.


Van amikor a szülők is negatív hangulatban vannak,fáradtak egyébb problémájuk van,ilyenkor segíteni kell nekik vagy hagyni őket hagy pihenjék ki a fáradalmakat.

Mondjuk ez azért nem volt szép tőlük, de azért tud hogy igen is szeretnek, ha nem szeretnének már 18 éves korodban ki tettek volna,lehetséges hogy valamivel nagyon ki verted a biztosítékot náluk éppen rossz hangulatban voltak.


Nagyon nem érdemes bele merülni mások életébe,sajnos a látszat azért csal,lehetséges hogy azt látod kívülről hogy milyen jó másoknak, de a valóság szerintem teljesen más,ha be látnál a színfalak mögé akkor máshogyan gondolnád a dolgokat.

Mondjuk vannak akik azt mondják hú de szép a kicsi gyerkőc,azt hiszik milyen egyszerű vele az élet,pedig nem,itt is vannak hullám völgyek, nehézségek,akadájok stb.. Legalább is ezt látom a tesómnál,tapasztalom is,kívülről elég sok dolog szépnek tűnik de ha benne vagyunk akkor már nem mindig annyira rózsás a helyzet.


Neked életmód váltásra lenne szükséged,de sürgősen,mert a leírásod alapján semennyire sem vagy boldog,így pedig egyáltalán nem jó élni,ezen változtatni kell, tenni kell a boldogságért mert az nem mindig kopogtat az ajtón.


Nem tudom pontosan hány éves lehetsz?

Légyszíves írd meg mi az az öt pont amit szeretnél sorrendben?

2021. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de legalább nő vagy, ha pasi lennél ilyen beállítottsággal még kapcsolatod se nagyon lenne max aranyásokkal

ezt sajnos csak magadban tudod rendbe rakni, ezen más nem segíthet

szeretned kell magad bármilyen apro dologért is és kiállni magadért pláne h bántanak

nem tetszik a munka keress újjat, tanulj újat

változtass ne ülj ebben a langyos fosban, ha mások nem is tettek sokkal többet a boldogságukért de hidd el nekik se egyből lett az ami most van hanem sok v esetleg kevsebb szar után kerültek oda ahol most vannak

tenni kell érte, mert más nem fog ha úgy érzed h a barátod nem szeret nem tart semmire csak üriteni meg időt mullatni jár hozzád válj meg tőle és így tovább ez egy folyamat része és a végére megvalósíthatod önmagad megváltozol és nagyobb esélyed van elérni a célod

a seregbe ne lépj be mert ott csak kötsögök vannak

2021. szept. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!