Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi okom nincs az önbizalomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi okom nincs az önbizalomra?

Figyelt kérdés
Sose volt önbizalmam, de hogy egy párkapcsolatot sem tudok kialakítani, és hogy előfordult hogy elhagytak, ezektől még alacsonyabb lett az önbizalmam. Pedig mindent megteszek azért, hogy jobban nézzek ki, kapok is dicséreteket, de ez sem elég. Házias is vagyok, tudok főzni, mosni, takarítani, kedves is vagyok, de ez mit sem ér.

2020. aug. 16. 19:14
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Gondolom nem fordult meg a kérdéskörben az önsegítés gondolata.
2020. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, papíron én is tökéletes lennék bármelyik nőnek :D De a valóság pofáncsap.

Amúgy ne akard kényszeresen, engedd el a dolgot. Keress más célokat és majd lehet rádtalál akit keresel.

31/F

2020. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért a múltra tekintesz mindig vissza? És miért azt nézed, hogy "elfordultak, elhagytak"? Ez miért történhetett meg? Mit lehetne tenni, hogy ez a jövőben ne ismétlődjön meg? Indulj el egy másik úton, ha az eddigiek nem jók.
2020. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű kérdés.

Ha sz@rba lépsz, mit teszel?

Leírom, tessék:


Letakarítod cipődet, ahogyan lehet s lépsz tovább, mert előre haladva jutsz oda, ahova szeretnél, más esetben a sz@rban állsz s szagolod fancsali pofival s okádsz...ez kell neked tényleg?


Szedd a lábad csajszi s előre;)

2020. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!