Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkolja az érzéseit, tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolja az érzéseit, tetszek neki,nem bír elfelejteni a nő?

Figyelt kérdés
Az interneten ismerkedtünk meg,idén lesz vagy volt, 8 éve,hogy megismerkedtünk. Ismerkedtünk egymással,de nem lett belőle semmi,amikor mindegyikünk másiktol akart párkapcsolatot akkor másikunk nem akart semmit. Nő szerint sima barátok,levelező társak,lelkitársak vagyunk. Én férfiként úgy érzem bizunk egymásba,legbelül szeretem őt,legbelül talán félünk valamiktől kapcsoalt létesitéstől.félünk talán elfelejteni másokat.titkon szeret nem vallja be,inkább másokkal ismerkedik pasizásban

2021. szept. 30. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar tőled szerintem. Te képzeled bele ezeket.
2021. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már egy kis önbecsülésed! Szedd fel vagy koptasd le!
2021. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jol jon egy lelki szemetes, plane nyolc eve.
2021. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor össze akart veled jönni, vagy csak barátnak, lelki társnak tekint? Miből gondolod, hogy titkon szeret csak nem vallja be?
2021. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4 # elöször össze akart velem jönni komoly dolgokat gyereket. miután lemondot rolam,nem adtam be derekam.lelkitár és sima barát. érzéseim ezt sugják ha nem szeretne nem irna meg semmi
2021. szept. 30. 22:03
 6/15 A kérdező kommentje:
babát mindent akart, szerinte lekéstem rola.elfogadtam. Szerinte bokokat mindent régeben kelelt volna mondano,de későn meg minden.
2021. okt. 1. 10:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
8 éve húzzák az agyadat, miközben lemaradtál a valódi lehetőségekről. Van még kérdés?
2021. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz sok válaszolonak.köszönöm a sok választ. Utolsó váalszolo:ez igaz,de lehet az én érzéseim hazudnak csapnak be.titkolja legbelül lehet szeret engem,csak fél sok mindentől.nem vallja be. el lehetlenit mert ez a kifogása
2021. okt. 1. 10:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Drága kérdező, ha kell nekünk egy pasi, akkor mi se teszetoszáskodunk, mindenáron vele akarunk lenni. Engedd ezt el és kezdj el élni.
2021. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9# köszönöm a választ utolso. ezt kell tennem,sima barátságot elfogadni, párkeresésbe meg minden mást keresni akivel sikerülni fog.ez a vonat elment,nagy lehetőséget sok mindenről lekéstem,meg minden, lett volna boldogságom sok esélyem sok lehetőségem nővel család,együtt éléssokat tanultam ebből kapcsolatbol
2021. okt. 1. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!