Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Karácsony Gergely vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Karácsony Gergely vonzó férfi szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok véleményt lehet hallani, hogy milyen cuki, helyes, kisfiús, úgy megsimogatnák a buksiját. Mások meg azt mondják egyáltalán nem férfias, túl vékony és az arca sem szép. Milyennek tűnik kisugárzás szempontjából? Elemzők szerint a testbeszéd sem az erőssége.

2021. szept. 30. 15:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
58%
sunyi feje van
2021. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
A politikai teljesítményét most ne keverjük ide, a hölgyek véleményére vagyok kíváncsi olyan szempontból, hogy tetszik-e nekik, mint férfi. Szerintem eléggé elüt egy átlagos középkorú lestrapált magyar férfi archetípusától, feltételezem értelmiségieknek lehet vonzóbb.
2021. szept. 30. 16:17
 13/43 anonim ***** válasza:
53%
Ránézésre Kiss Endre Farkas alias SoDI gonosz ikertestvére (google, ha valaki nem hallott volna a Nemzet Fogyatékosáról). Fogyatékos fej, dentális holokauszt, gyakorlatilag egy undormány KariGeri.
2021. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem helyes pasi. Az #5 meg összejöhet egy iq lájt árokásóval. Az elég férfias :D
2021. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
38%

külső adottságokat tekintve amúgy minimális energiával elég férfias lehetne

[link]

[link]

ezt a tutyimutyi iskolásfiú stílust kéne csak lecserélni

2021. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
65%
Mint férfi és mint ember is katasztrófa.
2021. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
32%
Intelligens, tanult és értelmes megjelenésű férfi akiről nem gondolnám hogy otthon rettegésbe tartja a feleségét, mint Orbán balkeze az Árpi és a Tóni akikből simán kinezem hogy otthon elvernék a nőiket ha nem az van amit ők akarnak. Mindenkeppen szimpatikusabb mint a NER elitje akikből maximum a Matolcsy juniorrol nem tudnám elkezdeni hogy otthon kiskirályt játszik.
2021. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen meglepődtem amikor olvastam hogy egy elvált gyerekes nő a felesége aki nála 6-8 évvel idősebb. Bármelyik értelmes, csinos, nem aranyásó nőt megkaphatna.
2021. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

#18

Ezen én is csodálkozom, ráadásul egyáltalán nem is dekoratív a hölgy, de nem tudhatjuk mi volt a háttérben.

2021. szept. 30. 18:53
 20/43 anonim ***** válasza:
74%
Sokan nagyon el vannak tévedve, mikor a Karácsonyt be akarják helyezni egy versenybe a kopasz-kigyúrt-béemvés, az asszonyverő kamionos, a nyolcszáz feleséges hadúr meg egyéb pınanedvesítő fenegyerek közé, és egyszerűen nem értik, hogy hogyan lehet még egyáltalán versenyben ez a "szerencsétlen". Nem értik, mert azt nem értik, hogy a társadalomnak létezik egy nem elhanyagolható hányada - nők jelentős %-át beleértve -, aki a fentebbi embertípusoktól legszívesebben megszabadítaná a bolygót. De legalább a fővárost, melynek lakossága elképesztő arányban szenved, és károsodik a fentebbi kivagyi elemektől.
2021. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!