Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Karácsony Gergely vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Karácsony Gergely vonzó férfi szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok véleményt lehet hallani, hogy milyen cuki, helyes, kisfiús, úgy megsimogatnák a buksiját. Mások meg azt mondják egyáltalán nem férfias, túl vékony és az arca sem szép. Milyennek tűnik kisugárzás szempontjából? Elemzők szerint a testbeszéd sem az erőssége.

2021. szept. 30. 15:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem csinálta volna meg magát politikusként, tuti incel lenne. Nyámnyila kisugárzás, férfiatlan, nem karizmatikus.
2021. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
55%

#5 lényegében összefoglalta, amit én is gondolok.


21 voltam

2021. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
60%
Óriási tévedés, nekem mindig ez a típus jött be. De fontos, hogy ne csak külsőre nézzen így ki, hanem legyen is intelligens. Ő tudja ezt hozni. Ha valaki csak így néz ki, de egy szerencsétlen és buta is, akkor nem nyerő.
2021. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
86%

Politikusként nincs vele bajom, nem is vagyok a rajongója, tehát relatíve elfogulatlanul írok véleményt.

Nekem emberileg szimpatikus, és eléggé az “esetem”. Pont az ilyen “kisfiús” arcú pasik szoktak bejönni, átlag testalkattal; akire mások azt mondják, “nyámnyila” vagy “férfiatlan”, az nekem sokszor vonzóan aranyos. :D Na meg valamiért pluszpont nálam a szemüveg, így emiatt is vonzónak számít.

2021. okt. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon jol nez ki. Magas es jokepu pasi. :D ami sokat dob meg rajta hogy nagyon okos, intelligens. Kar hogy mar foglalt :)
2021. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%

[link]

Szerintem arcra egy erős átlag. Nem Brad Pitt, de helyes arca van. A hülyegyerek szemüveg mondjuk a szememben sokat ront rajta.

Testalkata meg már csak azzal, hogy nincs elhízva és magas, üti a korosztályában a pasik nagyon nagy részét.

2021. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
40%

"a felesége aki nála 6-8 évvel idősebb. Bármelyik értelmes, csinos, nem aranyásó nőt megkaphatna."


és? Csak a pasiknak lehet fiatalabb nőjük? Talán mert őt szeretei, nem? Attól senki nem fog szeretni senkit, mert x éves.

2021. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
27%

Azért nem illik hozzá a felesége, tipikus eladó külsejű semmien nő. Karácsony sokkal jobb nőt megkaphatna. Ennek a házasságnak szerintem válás lesz a vége ha a hatalom közelébe kerül.


[link]

2021. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem lenne feltűntetve hogy a felesége én lazán azt mondanám hogy a nagynénje vagy az anyja aki gyermekfejjel szült.

[link]


Egy ilyen külsejű nő jobban mutatna vele mint a jelenlegi [link]

2021. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
44%

#28 ezeken a képeken úgy néz ki, mint aki még túl fiatal (vagy túl engedelmes jófiú) ahhoz, hogy nőket szedjen fel.

mondjuk tegyük hozzá, 2017-ben még jóval kisimultabb volt

2021. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!