Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Karácsony Gergely vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Karácsony Gergely vonzó férfi szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok véleményt lehet hallani, hogy milyen cuki, helyes, kisfiús, úgy megsimogatnák a buksiját. Mások meg azt mondják egyáltalán nem férfias, túl vékony és az arca sem szép. Milyennek tűnik kisugárzás szempontjából? Elemzők szerint a testbeszéd sem az erőssége.

2021. szept. 30. 15:24
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is bejön :)

Sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál, ha az utcán találkoznánk azt mondanám 35 körüli. Nyilatkozataiban teljesen összeszedetten beszél, látszik, hogy intelligens is.

2021. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
48%
Számora nagyon az. Kedves a mosolya (és sokat mosolyog), magas, sportos, és ordít róla, hogy intelligens és korrekt, ami bizony az előzőekkel együtt szerintem baromi szexi.
2021. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
9%
szemüveges, pénzes fehér europai fickó .. ennél több nem is kell egy mai modern ribizlinek .
2021. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
44%
Nem lenne olyan rossz pasi, kinézetre elmegy kategória, de hogy egy nyamvadt jogsija sincs, nekem nagyon férfiatlan. De valamit tudhat ha mégis ott van, ahol, de nekem nem kellene mint pasi, hiteltelen, tudatlan, tipikusan nullajózsi, de legalább jó természete lehet szerintem.
2021. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nagyon vonzó, magas férfias pasi!
2021. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a vonzótól fény évre van.
2021. okt. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól tudom, nem tud vezetni, nincs jogsija! Nálam ez kizáró ok
2021. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy sem jön be, sem mint pasi, sem mint politikus.

Fideszes sem vagyok, ha ez számít...

2021. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
33%
Viszont a Fekete-Győr András nagyon is az esetem :D
2021. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
Nulla teljesítményű hazug senki. A két kinevezőjének is börtönben a helye.
2021. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!