Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy belefáradtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy belefáradtam és feladtam, a párkeresést, ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Mostanában, úgy érzem, hogy lehetetlen az, hogy legyen kapcsolatom. Pedig, sokak szerint normálisan nézek ki, illetve szép vagyok és aranyos.

Igazából, az is visszatért ismerkedés terén, hogy nagyon sokat csalódtam. Az első kapcsolatom majdnem 2 évig tartott és úgy szakított velem, hogy csak egyre kellettek neki, meg beleszeretett egy másik lányba. Aztán, volt egy másik fiú, aki el is hívott sétálni, aztán valahogy abba maradt, mert úgy vettem észre, hogy csak akkor keresett, amikor unatkozott vagy kellett neki cukor, só vagy valami. Én meg ezt úgy vettem le, hogy ki akar használni. Majd, 1 év után elmondta, hogy tetszettek neki, csak a randi után nem mert közeledni... Rá fél évre, el hívott egy szaktársam randira, akivel nem történt semmi, de már ő úgy vette, hogy együtt vagyunk és ez~rt mindenáron féltékennyé akart tenni... 🤷 Azóta, eltelt megint fél év.

Most, tetszik egy fiú, de az esélytelen...

Szóval, teljesen elvesztettem a reményt. Valami tanács esetleg, hogy hogyan tudjak, ezeken a csalódásokon túl lépni és tiszta lappal kezdeni?



2021. szept. 30. 19:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy nem kérek privátokat, köszönöm.
2021. szept. 30. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki belefárad egy ponton.
2021. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ugye tudod h ez kb a semmi kategoria, emberek százai ezreit élnek meg ennél sokkal sokkal szarabb dolgokat és még így is probálják kihuzni a legjobbat az életükből, ha nekem ennyi lett volna a hatalmas csalodásom kapcsolat téren mint neked ma lehet egészséges ember lennék és rég boldog kapcsolatban élnék, őrülj neki h csak ennyi történt veled és nem lettél lelki/testi nyomorék mások miatt.....

speciális tanács nincs rá, élsz tovább nyitott szemmel járt ha valaki megtetszik közeledsz felé és probálsz boldog lenni

de az önsajnáltatás a szenvedés és a depizés nem segít

f/28

2021. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira felesleges hiszti!

2 évig nem azért volt veled, mert "csak arra kellettél". Igen, elmúlt, ilyen az élet. Só, cukros szóra sem érdemes, a szaktársad meg nyilván pinabubus volt.

Miért esélytelen, aki tetszik?

2021. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát volt összesen egy első szerelem, ami nem tartott örökké, és a szakítás se volt szép, plusz kettő halovány próbálkozás és ettől te kiégtél?


Nem, nem normális. Az élet rengeteg pofont tartogat mindnyájunknak, ennél sokkal erősebbnek kell lenned lelkileg, hogy boldogulj, mert különben egy önsajnálattal teli haszontalan életed lesz.

2021. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez bánt? Ez semmi, még csak próbálkozásnak is nagyon kevés, ez semmi, emiatt feladni tökre értelmetlen. Hallanod kellene az én sztorijaimat, hát akkor tuti ezek alapján nekem már rég a föld alatt kellene lennem, de mindig felálltam, bár nehezen, de megérte, most egy nagyon jó kapcsolatom van. Persze számít azért a szerencse is, de azt gondolom, hogy a negatív esetekből mindig tanulni kell, változtatni és meghozza a gyümölcsét.
2021. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!