Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy, hogy belefára...

Más is érzi úgy, hogy belefáradt az életbe, és legszívesebben meghalna?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok (25), de úgy érzem hogy teljesen belefáradtam az életbe.


Nincs jó életem, alapvetően semmit sem értem még el, amit akartam, még alapvető dolgokat sem sikerült elérnem (pl. befejeznem a középiskolát).


Tehát ha az eutanázia legális lenne, és bárki kérhetné, akkor én biztos élnék vele.


Egyszerűen fáradt, erőtlen, és kedvtelen vagyok. Nincs rossz kedvem, már ahhoz is fáradt vagyok, hogy egyáltalán rossz kedvem legyen, olyan semmilyen kedvem sincs, teljesen ki vagyok üresedve a sok kudarc és sikertelenség miatt.


2021. júl. 26. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Ha tehetném, meghalnék
Nem szeretném feladni
47 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem 🤷‍♀️
2021. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem végeztem az ellenségeimmel, én sem halhatok meg. 36F
2021. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Aki öngyilkos akar lenni, az remélem nem adéletmódbeli tanácsokat senkinek itt a gyakorin..
2021. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Mibe fáradtál bele? A semmittevésbe? Ugyanis ha tettél volna valamit, annak lenne eredménye.
2021. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak problémáim. Én is üres vagyok belül de akkoris próbálok tenni érte hogy változzon. Ez a lényeg: folyamat kis lépések
2021. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

Komoly probléma esetén irány a pszichológus vagy pszichiáter.

Az, hogy nyavajogsz, nem old meg semmit.


Valaki halálos beteg, és küzd és próbál meggyógyulni, neked semmi bajod aztán meg akarsz halni.

Az egy dolog, hogy ennyire szarul érzed magad, de azért még nem kéne ennyire reklámozni, hogy milyen jó lenne fiatalon meghalni! Ez egy nyilvános közösségi oldal, bárki elolvashatja.

2021. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

#3 De igen!



Engem a fizikai munka mentett meg, de én már olyan szinten voltam, hogy alig bírtam visszafogni magam, hogy ne tegyem meg. Nemcsak fantáziálgatás volt az öngyilkosság. Ijesztő volt. Nagyon nagy önfegyelem kellett, hogy visszahúzzam magam.


Tudtam, hogy pszichiáterhez nem szeretnék kerülni, ezért önerőből felálltam a mélyből.


Kérhettem volna segítséget is, de ez nem az erősségem, pedig KELL a segítség pláne ilyenkor.

2021. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Nekem egy időben rendszeresen voltak szuicid gondolataim, elég nehéz időszakon mentem keresztül, több okból kifolyólag. Többen javasolták, hogy menjek pszichológushoz.

Mikor nagyon erősen hinni kezdtem Jézusban, akkor szép fokozatosan, de azért nem olyan lassan elmúlt minden szuicid gondolatom, láttam értelmét az életemnek és bár szenvedtem korábban, máshogy kezdtem tekinteni arra az időszakra.


:) Higgy Jézusban és megoldódik!

2021. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#4 Te nem tudsz segítséget nyújtani a kérdezőnek ebben. Szakember kéne, amit a kérdező sosem fog felkeresni.


Amúgy meg kérdező, mért érdekel téged, hogy hányan akarnak öngyilkosak lenni. Megnyugtat téged, ha másnak is olyan, mint neked?


Ha tényleg ennyire szenvedsz, akkor mért nem azt keresed, hogy élhetnél boldogabb életet. Mert így kicsit olyan, mintha csak halálvágyat szeretnél kelteni másokban.

2021. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Tudom, hogy nem tudok rajta segíteni, hiszem magamon is alig tudok, de megosztottam vele, hogy úgyis vissza lehet jönni az öngyilkosságból, hogy egy hajszál választ el tőle.
2021. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!