Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha egy lány/nő nem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha egy lány/nő nem úgy néz ki élőben mint a képein (a képein sok retus, élőben meg elmegy egynek) akkor utána még folytatjátok vele az ismerkedést, vagy teljesen kiábrándultok belőle és sztornó?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 07:47
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
10%
1x volt ilyenem, rà is kérdeztem, h ugyan hanyas ruhàkat hord...kamuzott végig az alkatàval kapcsolatban. Udvariassàgból azért megdugtam, de rövid időn belül elhanyagoltam annyira, h ne akarjon beszélgetni sem.
2021. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Engem már ez a sok agyonretusált agyonsminkelt kép kiábrándít. Szeretem a a természetességet.

Én találkozó előtt mindig kezdeményeztem videohívást. Így mind a ketten láttuk a másik felet, és már a találkozó is lazább hangulatba telt.

2021. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Attől függ, hogy mi a kép sorrendje: [link]
2021. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül testalkatra gondolok csak. Hanem aki képeken úgy néz ki mintha valami no1. lenne, élőben meg szürke kisegér.
2021. okt. 1. 09:07
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

4.-re.


A "szürke egér" mit jelent a nőknél? Mert a pasik beindulnak a visszahúzódó, szerény, csendes, lánykáktól. Pl.: [link]

2021. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Én Tinderen azokat, akiknek csupa műtermi fotója van egyből balra húzom...

Lehet fent róla 1-2 ilyen kép, de legyen mellette a valóságot ábrázoló is. Ha találkozás során máshogy néz ki, úgyis megszakítom a kapcsolatot. Egyrészt mert, ha nem tartom vonzónak, minek ismerkedjek, másrészt mert hazugsággal csábított.

Egyébként én sem várok el mást tőlük, ezért nincs retusált képem (ok, a fényhatásokat feljavítottam páron), kiírom a magasságom és súlyom a bemutatkozómban.

2021. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
#5: ez a lány minden, csak az nem, amivel jellemezted XD
2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha az 5-ös szerint az a lány szürke kisegér, akkor hogyan érezzék magukat a nők? Nem is csodálkozom a sok retusált fotón, persze nem ez lenne a helyes, de valamilyen szinten érthető, amikor a szép lányokat is így hívják.
2021. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nők sem örülnének, ha férfiakról kamu képeket látnak. A túlságosan feljavított kép szerintem egy kategória a hazudozással. Hazudozos partner meg kinek kell...?
2021. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

7. és 8.


Akkor milyen a "szürke egér" csaj?

2021. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!