Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fent van egy videója, amiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent van egy videója, amiben a kommenteimre válaszol, olyan jó hallani, ahogy a nevem mondja. Magam alatt vagyok, és most ezzel sikerült egy kis jókedvet csempészni a napomba. Nagyon szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés
Zárt szakmai csoport, továbbképzés volt. Ahogy a számára megengedett becenevem használja nagyon jó érzés hallani, meg a hangját is. Kb reménytelenül "szeretem?", és hiányolom.
2021. okt. 3. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2021. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
nagyon szanalmas, igen.
2021. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom😂


Nagyon nagy hülyeség, hogy egy álomképet kerget az ember, ad neki némi erőt? Jah, az. Pláne, ha nincs vér a pucájában, hogy akár egy percet is adjon személyes kontaktra, mert attól meg retteg

2021. okt. 3. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Bele vagy zúgva, az nem gáz.

De ismered amúgy egyáltalán? Vagy csak elképzeled valamilyennek, és rajongasz érte, mint a sztárokért szoktak?


Egyébként tegyél érte, hogy ne csak álom legyen. Persze félsz, de lépj ki a komfortzónádból néha. Miért ne ismerkedhetnétek tényleg?


+ Ha viszont csak ilyen ábránd és ezt tudod is, akkor sincs gáz szerintem. Gyanítom nincs más az életedben, vágysz egy kis izgalomra, szerelemre, és lázba hoznak ezek az apró dolgok. Csak emellett legyél nyitott más férfiakra is.

2021. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ismerem, ő is engem, azért is a becenevemen szólított a továbbképzés alatt, csak engem, más résztvevőt a néven.


Valahol rá se vagyok nyitott, attól tartok, kb saját magamnak okozok gáncsot, ha léphetnék egyet előre én rittig hármat hátra.

2021. okt. 3. 16:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl most akarok lemondani egy konzultációt, mert azt a munkahelyére tették át, és nem szeretnék belefutni szünetben, inkább elearning formára átkérem, holott annyira jól esne újra megölelni.
2021. okt. 3. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezen nem lépsz túl, úgy jársz mint én, aki egész életemben vágytam a szerelemre, de azonnal menekülhetnékem lett, ha az illető közeledni kezdett. Halálosan rettegtem azoktól, akikbe szerelmes voltam. Azt éreztem, nem merem magam kiszolgáltatni, inkább ne tudja meg soha, úgyse szeretne igazán, mert nem vagyok olyan szép. Ha meg még az illető is hasonlóan reagált, na azt soha nem bocsájtottam meg, amikor ő fogta menekülőre. Olyankor már nem engedtem vissza. Kötődési zavar gyerekkorbol vagy nem tudom mi ez, csak simán ilyen a szerelem. Én is próbálom úgy alakítani, ha reménytelennek érzem, hogy inkább átszervezem az életem, csak ne kelljen látni. De szerintem te infot kihagytál. Pl.foglalt az illető vagy ilyesmi.
2021. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szabadok vagyunk- bár nem tartjuk a kapcsolatot 2éve-, azóta lehet valakije, és pont magasról tenne rám már.


Nem tudok kötődni én sem, senkihez, mellé egy kiadós önértékelési probléma, sem okos sem szép, sem sem sem(ebben nőttem fel, kihasználtak kb folyton) Vele is úgy vagyok, hogy mit kezdene velem, hiszen egy nulla vagyok :(, pedig sosem innen közelített felém.

2021. okt. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!