Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már nagyon önző párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nagyon önző párotok?

Figyelt kérdés

Hogy lehet együttélni egy ilyen emberrel?

Miben merült ki ez az önzőség?

Elmondtátok neki hogy önzőnek tartjátok?

Meg tud változni egy ilyen ember?


2021. okt. 3. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem.
2021. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Volt, nem mennek bele a reszletekbe, nehez volt eljutni a szakitasig de orvendek hogy vege van
2021. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Te vagy a nő?
2021. okt. 3. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nagyon sokára jöttem rá, hogy nárcisztikus, mindenben önző volt.

Sokára tartott lezárnom.

2021. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom, Qbaszottul nehéz ilyennel élni.. Ja és az enyém zsugori is volt, és porcelánbabát(( díszf*szt)) játszott férfi létére.

Miben merült ki hogy önző? M I N D E N! Például:. Kaja, szex

Elmondtam e neki hogy önzőnek tartom? Ja, de le*** ta.. vagy ő ilyen”. Vagy próbált rám mutogatni” hogy vegyem ám észre magam, én sem vagyok tökéletes.

Meg tud e változni egy ilyen ember? :. - SOHA :)) ő a kis saját világában a maga mindene... maximum megjátszani tudja a változást, persze ez is véges...

2021. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igazából szóról szóra leírhattam volna, amit az 5. válaszoló.


Furcsa, mert egyke gyerek lévén folyton kaptam az előítéleteket, hogy mennyire önző lehetek. Hát, neki 2 testvére is van, mégis undorítóan önző ember. Örülök, hogy ki tudtam tenni a szűrét, bár próbált belém kapaszkodni.

2021. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, a legrosszabb, és ezek soha a büdös életbe nem fognak megváltozni. Ha szembesíted őket a hibáikkal, vagy azonnal visszatámadnak, és te leszel a hibás, vagy elsírják magukat, hogy jaj istenem milyen rossz ember ő, meg sem érdemel, legszívesebben megölné magát stb... és másnap folytatja ugyanott ahol abbahagyta...
2021. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ex barátnőm nagyon önző volt. A szexben önző, az egy dolog, még tetszett is kicsit. Bár néha vágytam volna egy kis viszonzásra..

Sajnos minden másban is, ráadásul nagyon kicsinyes volt. Főleg a pénz volt ciki. Ha elmentünk étterembe, Ft-ra leszámolta a részét és külön fizettünk mindent.. ha 500 Ft-ért vásároltunk a boltban, akkor is elkérte a részét.

Amit elfelejtett, hogy havi szinten 50-100e Ft-om biztos h ráköltöttem.. többek között ez is vezetetett a szakításhoz, amikor ezeket számszerűsítettem, és benyújtottam a számlát. Sztem akkor jött rá h nem ingyen van a benzin...

És a legcikibb nem is ez volt, hanem ahogy társaságban viselkedett. Már mindenki rajtunk röhögött mert ő volt az a csaj, aki mindig mindenkit lehúz pénzzel... És ha elmentünk egy házibuliba és a végén össze kellett volna dobni a pénzt képes volt mililiterre kiszámolni hogy mennyi alkoholt ivott...

2021. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!