Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy kívánom a páromat, de csókra már nem vágyom? Esetleg más is van így? Ez baj?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, évekig volt rendes nyelves csók is. Talán akkor kopott ki, amikor fogászati kezelésekre jártam néhány éve, elég sok hónapon keresztül és állandó fájdalmaim voltak, meg nem is éreztem higiénikusnak akkor a számat.

Szeretek vele lenni, a szexszel nincs gond, sok és minőségiek. Van ölelés, szájrapuszi, stb, de csók már kb egyáltalán nincs, szex közben is ritka.

Igazából ezt már nem kezdeményezi egyikőnk sem, és én nem is annyira vágyom csókolózni. Gondolom a párom sem, ezért nem kezdeményezi ő sem.

Ez más kapcsolatban is így van? Ez normális, vagy rossz jel?


2021. okt. 4. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha intimitás és szexualitás terén jónak találjátok a kapcsolatot (márpedig nekem úgy tűnik, hogy jónak találjátok), akkor felesleges aggódni. A csókolózás amúgy szerintem kissé túl van értékelve.
2021. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Rondák lettek a fogai.
2021. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem baj, ha mindkettőtöknek megfelel így.
2021. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én pl nem igazán szeretek csókolózni, szóval így vagyok mint te.
2021. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

1# Szerintem inkább alul van értékelve :)

(persze nem a tini pároknál, hanem az évek óta együtt élőknél)

Sokan akik sok éve együtt vannak, "elfelejtik", pedig szerintem legalább annyira intim, mint maga a szex.

2021. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak legyenek ép fogak. Mert amúgy gusztustalan.
2021. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi sem csókolózunk már jópár éve, semmi probléma nincs ebből. A szex ugyanúgy szuper, nincs hiányérzetünk miatta.
2021. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a sok éve együtt élőknél úgy általában alul van értékelve az intimitás. Amúgy viszont olyasmire gondoltam, hogy maga a csókolózás aránytalanul kiemelt helyet foglal el a temérdek egyéb intim tevékenység között. Nekem például sokkal bensőségesebb a párom hasához bújni, ahhoz sokkal bensőségesebb helyzet szükséges, míg smárolni szinte bárhol lehet.

De ez tényleg csak magánvélemény.

2021. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(5-nek)
2021. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Ha egyikőtöknek sem hiányzik, akkor miért lenne rossz jel? Ha az intimitás más módjaiból bőven kijut, akkor szerintem nincs mitől tartani.


Én személy szerint nem szeretek csókolózni, ha jól rémlik, legutoljára az esküvőnkön csókolóztunk közel 5 évvel ezelőtt, mégis szuperül megvagyunk. Szájrapusziból naponta több is kaad, szex és bújás és egyéb intimitás szintén nem hagy kívánnivalót maga után, szóval csak azért, mert mások nem tudnának smárolás nélkül élni, én még nem fogom rosszul érezni magam a kapcsolatomban, ha nekünk nem hiányzik és így jó.

2021. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!