Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi fizikai kontaktus fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi fizikai kontaktus fér bele ha nem akarok semmit a másiktól? Ezzel már túltoltam?

Figyelt kérdés

Baratnőm és férje meghívott minket (barátokat) hozzájuk szülinapot ünnepelni. Óriási házuk van, egy éjszakát mindenki ott töltött. Egyik pasadsal elég jóban vagyunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak de nekem nem esetem. A barátnőm szerintem direkt csavarta úgy a dolgokat, hogy vegül egy szobában legyek vele (persze külön ágy)

Tv-t néztünk, beszélgettünk és csak azon kaptam magam, hogy a hasára tettem a fejem. Persze nem tapizott meg semmi, tök normálisan kezelte. Szerintetek ez beleférhet vagy elszúrtam? Semmit nem akarok tőle, pusztán kedves személy.


2021. okt. 4. 12:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

#9

Már bocs, de hozzám ne bujkáljon olyan nő, aki nem akar tőlem semmit. Ember vagyok, nem valami kib...ott plüssmackó.

F

2021. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az egotuning, nem a Tinder.
2021. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

#10

Dehogy esett neki jól, max. úgy tett, mert kedvel.


Kérdésedre ott a 11-es válaszom.

2021. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Visszaélsz azzal, hogy vonzódik hozzád, és közben alaptalan reményt táplálsz benne. Marha kedves dolog.
2021. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
🙁🥺
2021. okt. 4. 13:11
 16/37 anonim ***** válasza:
7%

Nem teljesen értem mi ez a "játszol a férfi érzelmeivel" maszlag ebben a szituban. Mármint... egy HÁZAS férfiról beszélünk. Majd eszembe jut sajnálni, amiért a felesége barátnőjével kettesben (?) filmezget összebújva 🙄

Egyébként passz. Barátnődnek elmesélted? Ha nem, megtennéd nyugodt lélekkel? Ha nem, akkor nem fért bele.

2021. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem a barátnő férjéről van szó, hanem egy közös barátjukról. Mindegy, szerintem akkor is görénység így viselkedni olyannal, akitől nem akar az ember semmit.

2021. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ne itt sírj, hanem hívd föl, mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, és kérj tőle bocsánatot, amiért félreérthetően viselkedtél.

2021. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Dehogy hívom. Jól esett neki a kis összebújás.
2021. okt. 4. 13:41
 20/37 anonim ***** válasza:
85%
Szimpi vagy, de nem akarok tőled semmit. Megfoghatom a melled? Barátok között ennyi igazán belefér, nem? Neked is jól fog esni.
2021. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!