Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi fizikai kontaktus fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi fizikai kontaktus fér bele ha nem akarok semmit a másiktól? Ezzel már túltoltam?

Figyelt kérdés

Baratnőm és férje meghívott minket (barátokat) hozzájuk szülinapot ünnepelni. Óriási házuk van, egy éjszakát mindenki ott töltött. Egyik pasadsal elég jóban vagyunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak de nekem nem esetem. A barátnőm szerintem direkt csavarta úgy a dolgokat, hogy vegül egy szobában legyek vele (persze külön ágy)

Tv-t néztünk, beszélgettünk és csak azon kaptam magam, hogy a hasára tettem a fejem. Persze nem tapizott meg semmi, tök normálisan kezelte. Szerintetek ez beleférhet vagy elszúrtam? Semmit nem akarok tőle, pusztán kedves személy.


2021. okt. 4. 12:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is jó határjelölő ez, ha szingli. Mert egy szingli haverommal, barátommal szemben sem engedek meg többet, mint egy foglalttal. (#30as voltam, mielőtt jönne az, hogy továbbra sem értem :D Most már felfogtam, csak ettől függetlenül szerintem ez egy általában és jó megközelítése a kérdésnek)
2021. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de gáz vagy..
2021. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
64%

"Azt tudja, hogy köztünk sose lesz semmi."

Akkor ez olyan, mint mikor a diszkóban kamu leszbiznek a figyelemqrvák, mert élvezik a látványt, ahogy a pasik bámulják őket? "Haha, tetszik, mi, fiúkák? Úgysem kaphattok ám meg, de csak csorgassátok a nyálatokat!"

2021. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
"azon kaptam magam" - márpedig ez mindent elmond. Vonzódsz hozzá, de azért nem annyira, hogy fel is vállald, a srác pedig tudja (tudni véli*), hogy te nem akarsz semmit tőle. Jól esett neki, de tiszteletben tart téged, vagy abban reménykedett, hogy hátha "beérik a vetés", mégis lesz valami..
2021. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ez nekem már nem férne bele.

Ami belefért barátságban ha megérintette a vállam,vagy karom.

2021. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
30%
Nàlam ez beleférne.
2021. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz. Jól behülyítetted szegényt. Ezt nőként mondom.
2021. okt. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!