Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megtudna segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudna segíteni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akinek tökéletes belső énje van és annyira gyönyörű..Nemis tudom hogy kezdjem..sokan biztos kinevettek..szóval nagyon szegény családból származom,a számlákat is épp fizetni tudjuk,semmim nincs,édesanyám halálos beteg..nincs senkim,csak ez a bizonyos lány,de túl messze lakunk egymástól..én Hódmezővásárhelyen,Ő Tatabányán..és érzem hogy szomorú,találkozni akar,és énis vele...Teljesen reménytelen vagyok..semmi segítséget nem kaptam senkitől,már 1 hete sírok,mert érzem hogy szomorú miattam..valaki segítsen..egy ötlettel,vagy bármivel..annyira szeretnék hozzá eljutni..légyszíves segítsetek..Semmi más álmom nincs csak hogy elérjem őt..PLS.HELP!
2010. szept. 1. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úgy ennék most egy hamburgert...


Mi a kérdés?

2010. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mit sírsz ? nemvagy te bu*i.. ámbár.. pénzre meg rabolj bankot ! ez a tuti :D
2010. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tényleg mi a kérdés?

Bár gondolom arra gondoltál, hogy valaki megsegít....csak nem értem, hogy gondolod, hogy esetleg itt valaki lóvéval megdob téged, hogy tudj csajozni??

2010. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem, de elviszi kocsival :D :D
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha ilyen messze lakik hogy ismerted meg?....gondolom a net kevés ahhoz hogy a belső énjét így megismerd
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
no és hogy segítsünk meg ?
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
250km-t simán lekocsikáz veled bárki szivességből
2010. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nielindi ***** válasza:
kérd meg, h ö menjen hozzád....
2010. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
stopppolj. de kajakra osztálytársaimmal is mindig stoppolunk ha nincs keret. vki úgyis felvesz ha nem vagy kopasz v tarajos v iesmi. kulturáltan nézz ki aztán valaki csak felkap.
2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hódmezővásárhely elég nagy ahhoz h találj valamilyen suli mellett végezhető diákmunkát.így lenne pénzed utazásra,és nem szorulnál rá h itt tegyél fel kérdés nélküli kérdéseket.
2010. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!