Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért van ez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért van ez. Valaki megtudná mondani? 20/F

Figyelt kérdés
Az van, hogy szex után a makkomon apró piros foltok jelennek meg, utána olvastam mitől lehet, és 3 dolgot találtam: vagy fertőzés, vagy irritáció, vagy elkaptam vmit barátnőmtől. A fertőzést,gombát, és azt h elkaptam vmit bnőmtől kizártam, mert ahogy kijönnek fél nap múlva el is múlik. Ezek után arra gyanakodtam, hogy az óvszerre vagyok allergiás, de ezt is kizártam, mert (és most jön amit nem értek) önkielégítés után is kijönnek. Ha irritációról van szó, akkor miért csak most mutatkozott.. Az esetleg lehet, hogy most az elmúlt pár napba nagyon sokat együtt voltam bnőmmel 3-4x szeretkezés naponta, 1 hétig folyamatosan. Lehet h ez a baj? hogy túl sokat csináltuk?
2011. júl. 12. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem igen, lehet allergia, szóval irritáció.

én elmennék bőrgyógyászhoz, az a biztos,nem amit mi mondunk :)

2011. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én olyasmiről olvastam, hogy túlzott használatba vétel esetén kijönnek a pöttyök

nekem is volt ilyen, pár óra és elmúlik :)

2011. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Allergia vagy a melegtől van? Csak most a nyáron jelentkezett? Viszket is?
2011. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mennyi időnek kellet eltelni aktus nélkül, hogy aktus után se jöjjenek ki?
2011. júl. 12. 22:03
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, csak most nyáron, úgy 4 napja.
2011. júl. 12. 22:03
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, nem viszket.
2011. júl. 12. 22:04
 7/7 anonim válasza:

Nekem is volt, és a barátnőmet is megfertőztem!

Nem strandoltál mostanában, melegről be valahova és hideg felületre leültél?


Felfáztam és bakteriális fertőzés volt, őt hüvelyteblettával, engemet pedig kenőccsel lehetett kikezelni. Szépen mosakodj meg, vedd magadhoz a Tb kártyád, és go az orvos!


üdv: 26/F

2011. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!