Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő miért jön össze 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért jön össze 15 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Rejtély. Anyagiakat kizárom.
2021. okt. 5. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
A korosztályában komolytalanok a férfiak vagy a korosztályában ő nem vonzó.
2021. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Vonzó az anyagi biztonság.Nincs rezsije stb
2021. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Mert FÉRFI.
2021. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én azért jöttem össze vele mert maximálisan paaszoltunk, isteni volt a szex és szerelmes lettem. Egy hónap után összeköltöztünk. Ő 42 volt akkor, elvált. Ugyanannyit kerestunk, én is egyedül éltem. Azóta házasok vagyunk, 2 éves kisfiunk van. A szex még mindig isteni, még mindig szerelem van. Ő FÉRFI.
2021. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Inkább az a kérdés miért nem veled.
2021. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Tudom hogy elcsépelt, de a kor nem minden. Én fiatal vagyok, de remekül kijövök az idősebbekkel is. Emberileg.


Akkor miért olyan elképzelhetetlen hogy valaki egy idősebbe lesz szerelmes ha megértik egymast? 15 év nem a világ.

2021. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már velem egykorú (2 hónap különbség) párom, olyan is aki nálam volt fiatalabb (2 év), és olyan is aki jóval idősebb volt nálam (18 év). Mindet imádtam. N
2021. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert belé vagyok szerelmes.
2021. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Nekem 17 évvel volt idősebb. Nem akartam egy éretlen srácot magam mellé. Tapasztalt volt az élet minden területén, kiélte már magát, vonzanak az idősebb pasik és beleszerettem. A kor nem izgatott. 8 év lett belőle

2021. okt. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Mert férfiasabb mint a saját korosztálya tagjai, legalábbis azoknál, akik a nő számára elérhetőek. Részben azért, mert a 10-15 évvel idősebb férfiakat még máshogy nevelték, részben pedig azért, mert van 15 év tapasztalati előnye, ami azért nem kevés. Tudja hogy mikor kell a saját kezébe venni az irányítást, mikor van itt az egyenlősdi ideje, jobb a probléma megoldásban és ha ezek mellé még jól is tartja magát, vigyázott az egészségére és a genetikája is jó, akkor bőven vonzóbb tud lenni, mint egy 15 évvel fiatalabb.
2021. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!