Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 évvel idősebb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évvel idősebb férfival jöttem össze? A szüleim nem fogadják el, mit tegyek? Teljesen reménytelen a helyzet.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fél éve jöttem össze a jelenlegi párommal, az ő foglalkozása idegsebész, én jelenleg még egyetemre járok. Már hozzá költöztem, nagyon jó életem van mellette, gyönyörű körülmények között élünk, fizeti az egyetemet, illetve nem hagyja, hogy pótoljak akár mibe is, boldog vagyok mellette. A szüleim egyszerűen képtelenek elfogadni, mivel ő jelenleg 35 éves, én pedig most lettem nemrég 22. Nagyon szeretjük egymást és nagyon jó hozzám, a kapcsolatunkkal semmi baj, viszont sajnos el kellett jönnöm otthonról, mivel a szüleim választás elé állítottak. Mit tegyek, hogy fogadják el? Nagyon bánt. Az ok egyébként amiért nem felel meg a szüleimnek az az, hogy jóval idősebb tőlem, szimplán csak ennyi. A harag az ő részükről olyan szintű, hogy lassan már 4 hónapja nem is beszélünk. Minden nappal egyre rosszabb, hisz senki nem ártott senkinek. Segítsetek kérlek!
2021. febr. 21. 13:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
80%

Akkor szépen kisétálsz anyuci szoknyája mögül, és 22 évesen a saját lábaidra állsz.

Amelyik szülő ekkora gyökér, hogy sajnálja a lányától a boldogságot, azt én nem is tudom szülőnek nevezni.

Két dolgot tehetsz. Vagy belenyugodsz, hogy szüleid gyökerek, és boldogan élsz a szerelmeddel, vagy szakítasz, és majd összejössz, és összeházasodsz azzal, akit anyuci-apuci kirendel neked, és életed végéig boldogtalan leszel.

Nincs olyan megoldás, hogy a kecske is jóllakjon, és a káposzta is megmaradjon.

2021. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Engem az bánt a legjobban, hogy soha nem tett vagy mondott olyat a párom, hogy az bántó vagy sértő legyen bárkire nézve. Rendes állása, rendes fizetése van, rendezett körülmények között él, és még így sem jó. Nem egy drogos börtöntöltelékkel kezdtem kapcsolatot, akit érthetően nem fogadnának el, hanem egy teljesen normális emberrel akivel szeretjük egymást és boldogok vagyunk.
2021. febr. 21. 13:39
 3/52 anonim ***** válasza:
22 éves vagy. Ő idegsebész, azaz pénzes. Akkor, miért nem élsz vele?
2021. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdésben, hogy már együtt élünk.
2021. febr. 21. 14:42
 5/52 anonim ***** válasza:

4.-re, a kérdezőnek.


Nem, érzelmileg, és értelmileg biztosan nem. Másképp mit számít a szülők sipítozása?

2021. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
46%

A szüleidnek nem a korával van baja, hanem hogy most esett le nekik, hogy mekkora aranyásó vagy. Gondolom, nem így neveltek, és csalódtak, azért állítottak választás elé...

Te hoztál egy döntést, szóval most vállald a következményeit. Élvezd, amíg a pasi a tenyerén hordoz, csak lebegjen a szemed előtt az is, hogy ennek egyszer vége lesz.

2021. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
20%
Én megértem a szüleidet. neked még nincs elég tapasztalatod a kapcsolatokhoz és túl nagy a korkülönbség. Fel kellene tenned magadban néhány kérdést. Egy 35 éves férfi önálló egzisztenciával, karrierrel miért nem korabeli nőt választott magának? Miért nem egy 27-33 éves nővel kezd, aki már dolgozik, van esetleg megtakarítása és pár év párkapcsolati tapasztalata is, ami segítségével jobban tud magának társat választani és jobban működik egy kapcsolatban? Tudod egy kapcsolat akkor működik jól, ha nem alá és fölé rendeltségi viszony van benne. Lehet hogy megkérdezi a párod hogy na milyen ágyat vegyen, de igazából nem erre gondoltam. te is beláthatod, hogy ő egyfajta "gondoskodó, irányító, tanító" szerepben van számodra. Azok a férfiak akik ekkora korkülönbséggel keresnek fiatal lányokat, általában azért teszik ezt, mert a külsőségekre utaznak, azaz a korabeli nőket ő öregnek látja és sajnos ez a preferencia nem változik náluk. Tehát ha 35 leszel és ő 48 éves, akkor 25 éves nők közül fog válogatni és azokkal fog megcsalni. Megteheti, hisz most is van pénze, státusza, hogy 22 évessel jöjjön össze. Nem fogja elviselni rajtad az öregedés jeleit, ez egészen biztos, de az ilyen férfiak a nők testi hibáit, betegségeit sem viselik el. Nyilván, hisz ez nem szerelem a részükről, hanem a külső fiatal szép testhez való vonzódás és amint hiba kerül a gépezetbe, pl. megcsúnyulsz, akkor oda a vonzódás részéről.Elég annyit hazudnod neki, hogy mellrákot diagnosztizáltak nálad, pár hét alatt elkezd majd bunkózni (mert nyíltan nem vallja majd be hogy az a baja hogy le kell vágni majd a szép melled) és addig bunkózik, míg végre szakítasz vele. Ez nem szerelem, ez nem elfogadás. ráadásul a férfi pénzel éged. Amit te gondoskodásnak nézel, az neki tulajdonképpen befektetés. Kifizeti az egyetemed, fizeti az ellátásod és egy csomó pénzt invesztál beléd. Mit gondolsz mi fog történni ha azt mondod majd 25 évesen, hogy bocs, de beleszerettem az egyik kollégámba? Az iylen férfiak soha de soha nem a nőt sajnálják, hanem a beléjük fektetett pénzt és energiát. Keserves revansot fog venni rajtad vagy akár bántalmazhat, zaklathat is. sose tedd magad függővé senkitől, még akkor sem ha a férjed lesz. sajnos a férjek is sokszor iylenek lesznek, csak hallgasd meg válás után a nőket, pl. milliomos pasi iogyekszik úgy kibazsni az elhagyott nővel, hogy kb dögöljön meg éhen, pedig előtte miylen jól tartotta. a világon semmi, de tényleg semmi nincs ingyen. Őrizd meg a függetlenséged, költözz haza anyádékhoz, vállalj munkát amiből fizeted a sulid és az ellátásod. Légy a magad ura. Ha 22 évesen leszel ennyire felnőtt hogy eltartsd magad, akkor egyrészt egyenrangúbb leszel a dokiddal való kapcsolatodban, te is hozhtsz szabályokat, másrészt a szüleid is elfogadják a választásod és könnyebben ki tudsz lépni a kapcsolatodból. Ez itt nem ugyanaz a kapcsolat, mint pl kedves ferenc felszedi a közismerten golddeger zimány linda féléket, mert ott a nők kezdjük ott hogy volt vm karrierjük munkájuk lakásuk pénzük és a csávó csak a luxusutakat fedfezte és sosem volt rendes kapcsolat köztük, ők is tudták hogy ez érdekkapcsolat. Nálad viszont más a helyzet, te szó szerint eladod magad és a napi megélhetésédet fedezi a férfi, teljesen alá vagy rendelve neki. Nemsokára ha végzel a suliba és bekerülsz egy céghez, jön majd a sokhiszti "ki az a férfi, minek bezsélsz vele, hol voltál "stb. az idősebb pasik pokoli féltékenyek a fiatal nőikre. Senki sem szeretne pénzelni egy nőt, hogy az aztán megcsalja és lelépjen. márpedig minden nőnek és férfinak joga van olyan párt választani amilyen akar és felrúgni a meglévő kapcsolatát érte....csak hát te benned áll a pénze, szóval ne számolj arra hogy csak úgy elenged majd....
2021. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
56%

6. és 7. Ti normálisak vagytok?


Miért baj, hogy normális, FÉRFI partnere van? Irígykedtek?

2021. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
0%
mert én is voltam már életemben 22 éves meg sok nőismerősöm is volt már és x hosszú év elteltével mind tudjuk, hogy az akkori énünk köszönő viszonyban sincs azzal az érett, céltudatos, magabiztos énünkkel akivé később váltunk sok sok csalódás meg a pasik megismerése után. végülis igen, a lánynak ez a pasi is csak egy keserves tapasztalat lesz, mert tudjuk, miért is van egy 35 éves pasi egy 22 évessel és az nem a színtiszta önzetlen szerelem!, szóval ez elkerülhetetlen. Próbáljuk megóvni. ..
2021. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
42%

9.-nek.


De én meg egy 40-es férfi vagyok. Én azt tapasztalom, hogy SOK 2X éves, FIATAL NŐ, pontosan tudja, hogy mit akar az élettől, és ezt könnyebben megvalósítja egy megfelelő partner mellett. És sajna én is tapasztalom amit a kérdező írt. Azaz. hogy felnőtt , fiatal nőt, a szülei marnak el a férfi mellől. Pedig hidd el, én sem vagyok egy drogos, alkesz, csóró, senki.

2021. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!