Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a gyereketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a gyereketek(nagykorú 19-20éves) 10-12 évvel idősebb férfival jönne össze?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmit 🤷‍♂️ nagykorú.
2021. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Amikor én 20 voltam anyám a 32 éves kollegájával akart összehozni😂.

Mondjuk jól is nezett ki a srac de 26nál nem nézett ki többnek.


Nem lett belőle amúgy semmi.


De ebből kiindulva szerintem nem szóltak volna semmit. Most meg már nem kérdezgetek ilyet.


Mindenki el tudja dönteni maga.

2021. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Magunkból kiindulva, én örülnék neki, ha a lányaink is hasonló korú párt találnának. 😊 Köztünk 11 év van, 18 éves korom óta együtt vagyunk. 46N
2021. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

16 éves voltam, amikor megismerkedtem a 22 éves párommal. A szüleim elsőre kiakadtak, mivel interneten találtunk egymásra. Elmondtam nekik másfél hónap után, természetesen féltettek. Majálison találkoztunk először, a szüleim vittek le, így találkoztak vele. Utána már megnyugodtak teljesen, miután megismerték. A mi esetünk egy kicsit más, hiszen én még bőven kiskamasz voltam, de azért leírtam, hátha segítség. Vártunk a találkozás előtt még 1,5 hónapot, hiszen a szüleim azt mondták, ha továbbra is beszélget velem, akkor nagyobb eséllyel komolyak a szándékai. Nem bántam meg, már az a 1,5 hónap nagyon rossz volt. De annál inkább örültünk egymásnak. :)

5 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk közösen.

Szerintem sokkal rizikósabb ugyan olyan korú párt találni, ilyenkor a fiúk még nem mennek a hosszú párkapcsolatra, legalábbis az én környzetemben nem így volt.

2021. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Örülnék neki. Teljesen ideális korkülönbség, ráadásul 30 körül a pasik megkomolyodnak, komolyabbak a szándékaik is.
2021. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
27%
Elmagyaráznám neki, hogy miért gáz az a pasi, aki 30 évesen 20 évessel randizik.
2021. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
#6 Miért gáz?
2021. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
21%
Mert az égvilágon semmi közös nincs egy 30 évesben meg egy 20 évesben.
2021. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy állítást illik érvekkel alátámasztani.
2021. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
3. vagyok. Közös hobbi során ismerkedtünk meg, azóta is űzzük mindketten. Hasonló a zenei és filmes ízlésünk, ugyanazt gondoljuk vallásról, politikáról, családról. Mindketten szeretünk színházba járni, mindketten kertesházat akartunk és nagy családot. Én mindezt a huszas éveimben, ő pedig a harmincasban. Gyakorlatilag azt leszámítva, hogy a születési évünk tizeseinél más számjegy van, minden közös bennünk.
2021. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!