Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint műveletlen vagyok, emiatt nincs kedve velem tölteni az idejét. Tényleg ennyire borzalmas ember lennék?

Figyelt kérdés
Én szeretném ha eljarnank közösen vásárolni,sétálni, fürdőbe, vacsorázni,színházba,kiállításra. Klassz lenne egy társas vagy kártyaparti. Szerinte ezek gyerekes dolgok,ő nem élvezi ezeket, és ő politikáról, földrajzrol, történelemről, irodalomról szeretne velem beszélgetni,de én erre alkalmatlan vagyok,nem érdekel. Egyébként olvasott vagyok es diplomás, de sosem ülnék le este a párom mellé, hogy na akkor beszélgessünk József Attiláról. Tényleg változnom kellene? Nem fog ez kettőnk közt működni, jól sejtem?
2016. jan. 11. 06:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Leírásod alapján egyáltalán nem tűnsz se műveletlennek, sem pedig borzalmasnak. A programok, amiket emlegetsz, a szórakozás értelmes formái.

Jól sejted, hogy nem fog működni, sőt mi több, nem értem, hogy miért nem hagytad rögtön a beszólása után. Mi az, hogy nem akarja veled tölteni az idejét? Elég sértő ez is és az is, hogy műveletlennek minősít.

2016. jan. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán hogy kerültetek őssze?

Ez a különbség most hipp-hopp előkerült? Az elején nem volt meg?

2016. jan. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt. Eddig mindig otthon ültünk,nem mozdultunk ki soha. A munkáról tudtunk beszélni,ugyanaz a szakmánk.
2016. jan. 11. 06:18
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy sem műveletlen, sem borzalmas,mindössze máshogy gondoljátok a kikapcsolódást.

Viszont a párod az akárhány diplomája ellenére is egy sötét bunkó.

Van ilyen,diploma mellé észt,és intelligenciát nem osztanak.

2016. jan. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Progresszivvel teljesen egyetértek!

Szerintem minnél tovább huzod annál fájobb lesz! De keress olyan férfit akivel ha nem is 100% egyezik a gondolkodásotok, de figyelembe veszi az igényeid.

2016. jan. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
biztos vagy annyira értelmes ,hogy észrevetted, ez a kapcsolat nem fog működni normálisan.hagyd a fenébe.
2016. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Egy dologban kell változtatnod és az a pasiválasztás mert ezzel a pasival nincs jövőd.

És gondolkozz el azon hogy ha valaki szeret valakit akkor mond e neki olyat hogy műveletlen.

A "párod" nagyon lenéz téged.

Hagyd el és ketess egy normálisat mert ez nem az!

2016. jan. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Ez csak érdeklődési kör különbség.Ha nem érdekelnek ezek a dolgok, akkor úgysem fogsz változni.A párod érdekesen viselkedik.Valamiért képtelem kompromisszumokra...
2016. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

A földrajzról, a politikáról, az irodalomról beszélgetni nem program, hanem beszéd téma.

Gondold el: -Mit csináljunk ma este?

- Viktorozzunk.

Amiket te szeretnél azok programok. Nem vagy műveletlen.

2016. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Műveletlen paraszt lettem, mert szeretek színházba, múzeumba járni. A barátainkkal társasjáték esteket tartunk. A párommal külön még vásárolni, sétálni járunk és nincs kinevezett este, hogy politikáról, történelemről, irodalomról és földrajzról beszélgessünk.


Amúgy mi az ördögöt lehet a földrajzról beszélgetni? Ott van az a hegy vagy sem? Történelemről beszélgetés is úgy néz ki, hogy én mesélek valamit, mert töri szakos voltam gimiben, azóta is érdekel, néha utána olvasok, pedig a szakmámnak köze nincs hozzá. Az irodalom szintén engem érdekel. Az olvasási élményeimet tárgyaljuk meg néha. A politikáról meg épp annyit beszélünk, amennyi szükséges, mivel mindketten azon az állásponton vagyunk, hogy egy halom marha ül a "trónon". De nekünk ennyi elég. Vannak egyéb beszéd témáink, amik mindkettőnket érdekelnek.


Szóval én a helyedben már ott kidobtam volna ezt a jó maradat, hogy közölte műveletlen vagy, ráadásul emiatt nincs kedve időt tölteni veled. Akkor ez mégis mi? Mert nem párkapcsolat az tuti. Szerintem csak az aktuális ürítési lehetőség vagy. Hisz tartalmi időt nem szeret veled tölteni. Dobd a fenébe..


És nem vagy borzalmas ember. Ha a valóságshow bambulás vagy a discoba járás lenne az életed, na akkor azt mondanám, hogy van benne valami. De a felsorolt tevékenységek, amiket szeretsz teljesen normálisak. Plusz ahogy már valaki írta, te programokat írtál, ő meg 1 programot. A te felsorolt programjaidnak pedig simán része lehetne az ő beszédtémái.


Baráti társasággal pl az említett társasjáték partikon rendszeresen beszélgetünk könyvekről vagy aktuális irodalmi témákról.

2016. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!