Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha újjászületnétek mit kívánná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újjászületnétek mit kívánnátok?

Figyelt kérdés
Én azt, hogy Chadnek szülessek, 13 éves koromtól zaklassanak a lányok és folyton legyen barátnőm meg szexxeljek velük egész öregkorig.
2021. okt. 6. 08:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Hogy öntelt legyek, érzéketlen és lehessen jó pasim.
2021. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
62%
Hogy egy kitalált szereplő bőrébe zsülessek.
2021. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Azt kívánnám, hogy mindent csináljak ugyanígy, csak pszichológusnak mennék, hogy tudjak segíteni azokon, akik nem képesek maguk megtalálni a boldogságot, hanem inkább azon ábrándoznak, hogy újjászületve biztos jobb lenne nekik.

De komolyan.

2021. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

3


A boldogságon mit értesz? Valami párkapcsolatot, intimitást helyettesítő pótcselekvést. Nem gondolhatod, az ellenkező nemmel való jó viszony, intimitás és szex nelkül teljes értékű életet lehet élni!

2021. okt. 6. 09:05
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Én egyszerűen csak nem akarnék se meg, se újászületni.
2021. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Én azt, hogy leszbikus legyek. Minden gondom megoldódna, a fogamzásgátlástól az ageismen keresztül az erőszakos trógerekig.
2021. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
51%
Ha lehetne más külsőt szeretnék. És talán másik országba is szeretnék születni.
2021. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%
Jó lenne ha vékony lennék, ha nem hiznek a levegotol is. Azokat irigylem akik zabalnak és mégse híznak.
2021. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Legyek egészséges, most ugyanis van egy olyan betegségem ami egész életemben végigkísér és korlátoz mindenben. Legyen boldog párkapcsolatom,ami végigkísér az életemen. Sajnos fiatalon veszítettem el a párom ami szintén kihat a további életemre.Gyerekem van, amiért végtelenül hálás vagyok a sorsnak, tehát ezen nem változtatnék.

Egészség-boldogság-szeretteim megléte.

Az életem többi részét ezek megléte esetén már magam alakítanám.

2021. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
13%
Dubaiba szülessek. Ahol alanyi jogon jár havonta 600 ezer Ftnyi pénz, illetve ingyen van a benzin. A csövesek is kb. Lamborghini Aventadorral járnak.
2021. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!