Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy egy idő után ilyenkor kiábrándulok, és nem akarom azt amit előtte igen?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki random módon, össze-vissza viselkedik velem (pl 2 hétig minden rendben, aztán hirtelen a semmiből ignorálás napokig, majd fokozatosan újra keres, kifogás mindig van stb) akkor ha nagyon vonzódtam is az illetőhöz, és nagyon szerettem volna találkozni vele, és sokáig megértő voltam, utána már nem lelkesedem mert megunom a buta huza-vonát amit a másik művel. S amikor újra találkozni akar velem, akkor azt gondolom magamban: mekkora pofa kell ehhez, hogy valaki a hülyére vevésem után nagylelkűen felajánlja hogy mostmár találkozhatunk. Hozzáteszem én vagyok a nő, és nem olyan fajta aki játszmázik, és ezt a másik fél is tudja rólam, ő viszont megteszi velem. Én sokáig toletáns vagyok, de egy idő után az ilyen viselkedés miatt egy életre ki tudok ábrándulni az illetőből, és a közelembe sem akarom többet tudni. Voltatok már ti is így?
2021. okt. 6. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Persze, nagyon taszító, ha egy férfi töketlen és nem tudja mit akar. Ilyenkor én is kioffolom, mert értelmetlen az egész, nincs időm lúzerekre.
2021. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Bár utólag megbántam, mert ha a maga teljességében nézem az egészet, akkor jó volt, még a pár napos szünetekkel is.
2021. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es én meg azért azt nem akarom hogy valaki kénye kedve szerint önkényes módon felrakjon egy polcra, majd levegyen szintén kedve szerint. Olyankor mégis mit kéne tenni? Mosolyogni, örülni hogy semmi baj hogy lesz..ál napokig, megértem?
2021. okt. 6. 20:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem kell ezt tenned. Már sokkal több vagy, mint pl én, akinek ennél sokkal gyengébbek a határai. Bár én is ki tudnék ennyitől ábrándulni valakiből. Mondjuk, ha az elején teszi meg, talán ki is tudok. Aki több éves kapcsolat után feszegeti a határaim, azzal már nehezebb...

Maradj csak erős és ne csinálj olyat, ami neked már kényelmetlen.

2021. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy az ilyenek a toleranciára és a megértésre alapoznak, vagyis azt használják ki. Ja meg azt a tudatot hogy a másik mivel odavan értük, így mindent meg lehet tenni velük. Tévednek.
2021. okt. 6. 20:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább látod és nem hagyod, hogy szórakozzanak veled. Ez lenne a normális. A többi meg ide jön ríni.
2021. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os azért nekem is nehéz, mert egyrészt alapvetően megértő, toleráns vagyok, ezt tudják rólam. Azt is hogy rossz érzés nekem ha nem ilyen vagyok. Szóval nekem sem könnyű behatárolnom hogy hol az a pont, amin ha engedem túlmenni a másikat, egyre jobban kitolná a határaimat a kénye-kedve szerint. Pl 2 napig nem keres vki. Jó persze megértem. Legközelebb ezt már kitolja 3-4 napra... szóval én szeretem elejét venni a dolgoknak, olyankor meg a másik fél besértődik. De ez már legyen az ő baja.
2021. okt. 6. 20:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelek, de ne legyen rossz érzésed, ha pofátlan emberek akarnak visszaélni ezzel. Majd szórakoznak mással.
2021. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. Aki pedig megsértődik a határaim miatt, azért nem is kár, ott semmit sem vesztettem.
2021. okt. 6. 20:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok. Elkezdtem ismerkedni a pasival, azt gondoltam, hogy ennél tökéletesebbet nem kapok. Aztan valahogy elkezdodott ez amit irsz. A masodik alkalommal le is zartam, azon gondolkoztam, hogy nekem a semmi is jobb, mint ez a bizonytalankodas.

Akkor minek mondjak, hogy annyira odáig vannak?


Utolag meg persze agyalok, hogy megerte-e hagynom emiatt vagy varhattam volna még..

2021. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!