Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vele, hogy baromira kedvelem?

Figyelt kérdés
van egy fiú akit nagyon nagyon nagyon szeretek kavartunk is már párszor csak részemről szerelem lett belőle. és valahogy úgy akarom neki elmondani hogy nem mondom ki konkrétan.csak szépen fokozatosan. van ötletetek? előre is köszi :)
2010. szept. 1. 18:48
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
51%
Van mond el neki konkrétan
2010. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ölelés közbe tedd a kezét a szívedhez és garantáltan rá fog jönni hogy mit érzel .. hidd el nekem :)
2010. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17
2010. szept. 1. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem is jobb ötlet elmondani konkrétan
2010. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mivel a legtöbb fiú nem veszi a célozgatásokat:D
2010. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek: a fiúk veszik a célozgatásokat, csak ha van egy "kavarás" című dolog akkor várja hogy a lány lépjen :D Voltam már egy párszor ilyen helyzetben ;)


Ha szégyenlős vagy elmondani élőben, ott az MSN. Jobb, mint a semmi... Legalább akkor nem fojtod magadba.

Előbb-utóbb hacsak ő nem tesz semmit akkor el kell mondanod.

2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!