Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Éreztessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Éreztessem vele h szeretem vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nyári munkán vagyok a Balatonon és van egy munkatársam az ország másik feléből(én a Balatonnál is lakom). És úgy érzem megszerettem, sokat beszélgetünk, nagyon aranyos :). Csak sajnos van barátnője :( Tudom hogy nem lenne helyes, ha rástartolnék, de ez nagyon rossz...És néha elbizonytalanodom, mintha ő is szeretne vmit tőlem, olyan szépeket mond, és egyszer volt h megbántott, utána meg nem győzött bocsánatot kérni, mert lelkiismeret-furdalása volt :S Szóval szerintetek? Hagynom kéne? :(

16/L


2010. júl. 30. 16:35
 1/3 Timi: ) ***** válasza:

Bizony hagyni...

Van barátnője,lehet azt mondja nem jó a kapcsolat,de kitudja mi az igazság.

Ne mássz bele meglévő kapcsolatba,abból csak a konfliktus lenne.

Ott a távolság,amit elég nehéz lenne áthidalni"

A kedvesség nála,lehet csak addig tartana,amíg meg nem kap,most gondold el,a barátnője megbízik benne,holott ő épp veled flörtöl...

Veled is ugyanazt megtenné szerintem.

Ne haragudj,de nekem ez a véleményem!

23/L

2010. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ Timi, teljesen igazad van :)

Majdcsak túlteszem magam rajta...

2010. júl. 30. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is hagyd, a távolság úgyis megölné a kapcsolatot, mert arra gondolnál, ha most megcsalta velem a bnőjét, most nincs velem, ki tudja nem-e talált még 1 másik lányt? Fölösleges, meg 1 szemét ha van csaja és mást akar. Sztem felejtsd el, sokkal jobbat is találsz majd idővel :)
2010. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!