Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a 4hónapos kapcsolatom romokban van, persze miatta én nagyon szeretem őt de nagyon megbántott.Nem tudok úgy ránézni mint eddig.

Hamar megbocsájtó vagyok, de később viszont eszembe jut és szóvá teszem.

Most az lenne a kérdésem hogy hogyan éreztessem vele hogy nagyon megvagyok bántva, és hogy haragszom rá?

Ti ilyen esetben mit tesztek?Nincs szex vagy nincs találkozás?Nem szóltok hozzá?lekezelőek vagytok?ÁÁ lehet hogy ezek nem a legjobb megoldások.Légyszi írjátok meg mi a hatásos.


2010. nov. 20. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
légy kedves ha van lelkiismerete még jobban bántja a dolog h te mien jó v ő meg mien.
2010. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
"mi a hatásos" Elmész te a fenébe. Meg kell BESZÉLNI vele, hogy téged mi bánt. Ha megbeszélted, és látod rajta, hogy megbánta, akkor felejtsd el, ha nem, akkor ne hagyd annyiban. De ez az éreztetni dolog rohadtul gáz. Gyerekes.
2010. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fél éve vagyok a barátommal. Amikor megbánt valamivel mindig elhatározm, hogy ridegebb leszek vele, de amint meglátom őt nyomban elvetem ezt a gondolatot. Ha nem vagytok jóban az neked is rossz, úgyhogy bocsáss meg neki.

23/L

2010. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!