Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire jellemző, hogy idősebb nőnek jössz be? Hogy 2, 5, akár 10 évvel idősebb nő kezdeményez? Azért kérdezem, mert a barátomra 90%-ban az idősebb nők nyomulnak. (24 éves) És nem tudom, ez rá jellemző-e, vagy minden pasival így van.

Figyelt kérdés

Előttem 2 csaja volt, mindkettő idősebb nála, én is idősebb vagyok nála 1 évvel. Volt már, hogy fiatalabb lány pillogott rá, de az a jellemző, hogy idősebbek. Van egy, aki extrém, mert 10 évvel idősebb nála, és felkínálkozott neki (nem lett semmi, és akkor mi még nem jártunk). Mondjuk írtam, én vagyok az idősebb, de csak 1 évvel, és nálunk nem én nyomultam, mikor összejöttünk, ő udvarolt. 2 éve járunk, több.

Ez ilyen rá jellemző dolog, van benne valami, az idősebbeket fogja meg? Vagy ez általános, hogy az idősebb nők nyomulnak? De amúgy hozzátenném, hogy minden idősebb nő aki nyomul rá, hozzateszi, hogy zavarja őket a kora, hogy "túl fiatal", de attól még nyomulnak. Pl. az egyik szó szerint azt mondta neki pár éve, hogy "érted elfelejteném a koromat".

Érdekes, mert van egy exem, és amikor vele jártam, pont arról írtam ki kérdést itt gyakorin, hogy miért a 10 évvel fiatalabb tinik nyomulnak rá. Tényleg az volt. Ha nem is feltétlenül nyomultak, de pl. tömegközlekedési eszköszön sose a korabeli nők nézték meg, hanem a kis szürke egér tinik. Nem a cicababa tinilányok, haben az ilyen egyszerűbb megjelenésű tinilányok, pedog az exem volt akkoriban 25-27 éves...


2021. okt. 7. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Előző párom 5 évvel volt idősebb nálam. Mostani párom kettővel.
2021. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
32 éves vagyok, és 45 éves nővel élek együtt,4 éve.
2021. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Nálam ugyan ez van.

Idősebb nők hamarabb észrevesznek.

Ennyi idősen rendszeresen kezdtek ki velem negyvenes férjes nők.

2021. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

de mi ennek a kérdésnek a célja kérdező?

mert nekem úgy tűnik, hogy versenyhelyzetben érzed magad nem kicsit ebben a szituban.

ezen gondolkodj el és mérlegelj.

mert ha a srác nem tini pi navadász és nyomulnak rá az érettebb nők, akkor ha te elkezdesz itt féltékenykedni, meg lemenni ovisba ezen okból, akkor így totál kerete lesz a srácnak feletted.

2021. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovacs magdolna2 válasza:
Fiatal fiú idős nő hosszútávon nem működik max 1-2 ev
2021. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!