Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jellemző? A férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jellemző? A férfiak félnek vagy mernek kezdeményezni? Ez mennyire függ a lánytól is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nagyban függ a lánytól. Nekem például kevés lány szokott lenni akiben megfog valami és aki külsőre is tetszik. Most találtam egyet de félek nem akarom elrontani. Úgy érzem túl nagy a tét. Mivel úgy tűnik még nem teljesen kölcsönös a dolog nem merek nagyon direktben kezdeményezni.

23/F

2019. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Elmegyek a randira látszólag jól érezzük magunkat aztán egyszer csak azon kapom magam hogy csak én keresem utána.. aztán egy idő után már választ reagálást sem kapok.


Nálam így telnek a randik.


Én első randin távolságot tartok mert nem akarom elkapkodni vagy nem is tudom.


Egyszer volt, hogy a randi megcsókoltam a lányt sértődés lett belőle..


Valószínű ha tetszettem volna neki akkor másképp alakul de ez most mindegy is.


Azok a srácok akik nem sármosak néha úgy érzem jobb ha el sem mennek randira mert ugyan lehet ő azt gondolja jól alakul minden de utána csak a leépítés van.


Én eddig a szívemet lelkemet kitettem mindig udvarias voltam a randin laza és flört is volt de hiába mindez kevés volt.


Ha valakinek nincs önbizalma amit megtámaszt az egzisztencia és a karrier valamint egy valamilyen szintű sármosság és fizikum az kb eláshatja magát.


Sok munkája lesz az életben ahhoz hogy legyen valaki, talán sikert ér el idővel.

F31

2019. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ja első vagyok még annyival kiegészíteném hogy alap esetben határozott vagyok nem szokott gondom lenni a magabiztossággal. De ő valahogy megbénít de nem rossz értelemben csak nem akarom elszúrni ezért inkább várok még.
2019. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
1-es, akár én is írhattam volna
2019. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon függ a lánytól. Van most egy lány csak ismerősök vagyunk, nagyon bejön külsőre belsőre is, nem merem szóba hozni a randit. Pedig sok randim volt már, mindig én kezdeményeztem, nála nem megy, annyira temperamentumos olyan vadóc és egyben szolid is.
2019. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Érthető h visszautasítás után ezt érzitek, de ha a következő randin meg bejönnétek a csajnak ott meg kisnyuszit játszatok az nem férfias! A negativ tapastalatokat pergessétek le magatokról, és bátorság lazaság mindig!
2019. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!