Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednél olyasvalakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyasvalakivel, aki Európán kívül él, és nem tudja hol van Bp?

Figyelt kérdés
Pontosítva: Az illető modern, nagyvárosban élne, tehát nem valami eldugott, szegényes környezetben, hogy annyira tudatlan legyen
2021. okt. 9. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha amcsi, akkor nem meglepő.

De bizonyos értelmi szint alatt állók nálam valahogy nem jönnek számításba. Az alapvető földrajzi ismeretek (világ országai és fővárosai nálunk általános sulis anyag) szerintem nem nagy elvárás.

2021. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen. Én nem várom el, hogy aki másik kontinensen él pl tudja, hogy Bp Mo-n van. Az EU-n belül is vannak bőven oktatási eltérések, hát még más kontinensen esetleg. Szóval ezért én nem "diszkriminálnék".

Engem pl érdekelnek a keleti kultúrák, meg tudom különböztetni a kínai, japán, koreai, thai nyelvet hallásra és írásra is, valamennyire ismerem a mondavilágukat és szokásaikat is, míg akit ez nem érdekel, fogalma sincsen róla hogy épp mit hall/olvas, keveri a kultúrális elemeket, pl a kínai zenét japánnak gondolja, stb. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy a környezet nem feltétlen befolyásolja szerintem azt, hogy ki mennyit tud más kultúrákról, főleg ha nem is európai.

2021. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugatra vagy keletre él?
2021. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled!
2021. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha Európán kívül él és nem tudja hol van Budapest (de legalább hallott már róla), az nem gáz szerintem, nekem is gondom van gyakran az USA tagállamokkal, meg a távol-keleti városokat is néha összekeverem, hiszen ezekkel nem foglalkozunk napi szinten.


Ha európaiként nem tudná, akkor nyilván körberöhögném és otthagynám, mert az ostobaság nem imponáló.

2021. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te minden Európán kívüli ország fővárosát ismered?
2021. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ha amcsi, akkor nem meglepő."


Terület és lakosságszám szerint nyugodtan lehet az EU-t és USA-t összehasonlítani? Tu tudjátok az összes amerikai állam fővárosát?

2021. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5. Az usa tagállamokat nem is kell tudni. Fővárosról beszélünk.
2021. okt. 9. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:

"Terület és lakosságszám szerint nyugodtan lehet az EU-t és USA-t összehasonlítani? Tu tudjátok az összes amerikai állam fővárosát?"

1. Miért kéne összehasonlítani?! Az egyén ismereteihez ennek mi köze van?!

2. Igen, ismerem az összes államot és fővárosaikat. Ez nem egy "lehetetlen küldetés" vagy valami extra képesség.

2021. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az alapvető földrajzi ismeretek (világ országai és fővárosai nálunk általános sulis anyag) szerintem nem nagy elvárás"



Te tudod fejbol Egyenlitoi Guinea fovarosat? Tanultuk, de a kutya nem emlekszik ra. En Europan kivul elek, kb. senki nem tudja, hogy hol van Magyarorszag, nemhogy a fovarosat.



Mindig kerdezik, hogy honnan szarmazom, es amikor megmondom, tobbnyire nem tudjak. De ezzel kapcsolatban az egyik legviccesebb tortenetem, egy taxis bacsi, aki megkerdezte tolem, hogy nektek volt az a hazudos miniszteretek, aki hazudott reggel meg este? 😂



37F incel

2021. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!