Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen párt képzelt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen párt képzelt el magának,és olyan van most?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem jobb, mint amit elképzeltem. :)
2021. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem képzeltem el semmit, jött aki tetszett, de az már rég volt. Most már csak élünk egymás mellett. 48F
2021. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan olyan, akinél jobbat keresve sem találnék. Tökéletesnek látom Őt. Minden hibája és a nehézségek ellenére is.
2021. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Amit elképzeltem: egy kis húsos, nagymellű, formás csaj, barna szemekkel, határozott jellem, dolgos, házias és engem egyenrangú partnerként kezel. Szereti a szexet, szeret Xopni.

Amit kaptam: jó húsban van, gyönyörű nagy csöcsök (szülés után megereszkedtek, de még így is príma áru), formás csaj, gyönyörű barna szemekkel. Házias, imád (és tud) főzni. Dolgozni viszont nem, de bánja f@sz, keresek annyit, hogy négyünket eltartsam. Határozottnak nem mondanám, de ez se baj. Nemhogy egyenragúként kezel, felnéz rám. Imád. Volt némi mélypont ilyen tekintetben, de imádja a szexet és Xopni is szeret.

Imádom, imád engem. Mellettem maradt akkor is, mikor anyagilag piszok nagy gázban voltunk - megoldani ugyan nem segített, de már az is nagy dolog, hogy nem szedte a sátorfáját ... pedig megtehette volna.

Perfect!

43F

2021. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Tavaly egy kérdéshez hogy milyen part szeretnél (vagy ilyesmi),leírtam, sajnálom hogy nem találom, de pontosan olyanba botlottam bele véletlenes kapcsolat lett.


Csak sajnos azt is leirtam mit nem akarok(mert az exben is utáltam) Es az is megvan benne:(


Valamiféle sima kozhelyekkel fogalmaztam meg

Legyen magas, lehessen rá családot alapozni(legyen önállo meg legyen státusza),lehetőleg kék szemű, kozel legyen hozzám, passzoljon hozzam az ideje(rugalmas a munkám, hétkozben napkozben is rengeteg a szabadidom, es ne legyek egyedul azalatt), ágyban szexben jó legyen.



Es irtam azt is hogy nem akarok olyat akivel nem lebet bújni ölelkezni jatekosan birkózni csikizőzni, az ex volt ilyen hogy soha nem hancúroztunk, de mondjuk ő legalabb ölelkezve aludt el.



Erre megismertem egy sracot, akinek még a végzettsége is ugyanaz mint az enyém, képben van az en szakteruletemmel es ő abban dolgozik amit en meg akartam tanulni, neki is rengeteg a hetkozbeni napkozbeni szabadideje, igy egyutt van velem, magas kék szemű, családalapitáshoz is megvannak az alapjai, komoly kapcsolatot is lehet vinni vele, kozel lakik, sacc 10 perc séta, szexben profi, nagy af.rka es a legjobb nője vagyok neki,nelmondása szerint és hű is, mert szerinte atlagon feluli vagyok.


Es sajnos benne amit nem akartam is.

Nem bújós ölelkezős, nem lehet vele se hancúrozni se. Ez miatt már majdnem kidobtam annyira nem birom utálom az ilyen "habitust",de probál a kedvemre tenni, hogy birjam.


A tavalyi válaszomat úgy belinkelném de nem találom egyelore melyik kérdés is volt.

De kísértetiesen nagy a hasonlosag abban amikor leirtam mit szeretnék, es abban ami azután lett.

2021. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
*Amugy ő is felülírta a vágyaimat meg azt is amit nem akartam.
2021. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
nem kepzelgettem, volt par dolog, amit fontosnak tartottam es amibol nem akartam engedni, ennyi. nyilvan ha ezek nem lettek volna meg benne, most nem lenne a parom. amugy nagyon osszeillunk, masok szerint is.
2021. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Részemről nagy szerelem volt, az ő részéről ez pár év alatt elmúlt.Nem volt nagy szám az ágyban, de legalább készséges volt, és gyakran akarta. Évek óta nem kezdeményez.

Vannak gyerekek, 20 év együttélés után még mindig vonz, de már nem szeretem. Sokat marakodunk. Talán kihúzzuk, amíg nagyobbak lesznek a gyerekek. Hacsak nem jön be a képbe egy harmadik fél. Bár erre így 40 felett kicsi az esély.

2021. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem volt még korábban párom, ezért nem voltak különös elképzeléseim, konkrét elvárásaim. Csak viszonzott, komoly kapcsolatot szerettem volna. Ilyen van, örülök.
2021. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sok mindenben az ellentéte annak, amilyet képzeltem magamnak, de azt kell mondjam, sokkal jobb, mint a képzeletbeli.
2021. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!