Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ebben a rovatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben a rovatban annyi komolytalan ember?

Figyelt kérdés
A felnőtt párkapcsolatok rovat. Rémes, ami itt van.
2021. okt. 11. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
En se ertem, az incelek miert nem incelkednek mashol...
2021. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
mert komoly emberek nagy része munkaidőben dolgozik, utána háztartást vezet, nem GYIK-en üti el az idejét
2021. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
#2 mondja a nagyon komoly ember, munkaidőben
2021. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert a macinacis, narancsbőrös, frusztrált háztartásbeli asszonyságok jól érzik magukat, ha itt inceleznek mindenkit, aki nem olyan, mint ők.
2021. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert a puncit soha nem látott 38 éves zsíros hajú 15 éves kopott szakadt ruhákban járó incelkék itt alkotnak véleményt férjezett gyerekes anyákról és a véleményükről süt hogy megragadtak valahol 14 éves szinten anyuci csecsén.
2021. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
5 Bizony, mert valójában minden férfi a félköbméteres bugyit viselő, lenőtt hajú anyucikra bukik, ezt megírták a kiskegyedben is. Csak a kisfiúkák vágynak a cicababákra, meg csak a kutyák játszanak a csontokkal! Igazi Férfi, aki az igazi Ősanyákra bukik, sajnos kevés van ebbe az országba :(
2021. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

A nap kèrdèse ha nem a hètè kérdező!

Múltkor én is bekèrdeztem, ( 2. Kérdésem lett volna itt a gykn , az 1. Egy műszaki amire mai napig nem érkezett vàlasz )

Részleteztem, hogy milyen problèmàkat làtok , és hogy meg vagyok döbbenve , hogy hogyan lehetnek itt ilyenek az emberek.

( Asszem a csattanó az volt hogy itt mindenki hülye? )


A kérdés nem publikàlódott, cserébe kaptam -3 pontot.


Sajnos azt kell hogy mondjam , hogy a Felnőtt pàrkapcsolatok topicba nem túl "fènyes" vagy "egyenes" emberek irkàlnak. A kèrdezők egy rèsze nem èrti az általános szituàciókat sem, és valóban segitsègre szorul.


Ja és persze, keresőt hasznàlni luxus, mindenki azt hiszi , hogy teljesen egyedi problèmàja van ( mèg csak nem is keres mintàkat sem )


És hogy én miért vagyok itt?


Unatkozom és ràszoltam, jól esik kicsit trollkodni.

2021. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Az első 6 hozzászólásból már érted.
2021. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7 voltam , ezelőtt azt sem tudtam pl: hogy mi az hogy incel


Amúgy ezekről mai napig sem tudom hogy egyàltalàn micsoda:

Chad

Blackpill

Redpill


Szabadidejükben összeesküvès elmèleteket gyàrtanak, vagy tàmogatnak , és ràfogjàk a sikertelensègüket, vagy van ennek a melós vàltozata , amikor a nettó bevètelère fogja rà.


Nem hinnèm, hogy olyan sok sikeres ember lenne, egy név és arc nèlküli fórumon - legalább is ez a részen

2021. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet bírok az ilyen jellegű kérdéseknél. Ami az itteni felhasználókról szól. Hogy mindegyiknél egybehangzóan jönnek a válaszok, hogy ezen az oldalon mindenki agyilag sötét. Csak pont annál a kérdésnél valahogy mindenki okos, intelligens. De mind határozottan állítja, hogy itt mindenki hülye.

Most akkor hogy is van ez?

Általában a kérdéseknél a sötétek válaszolnak, és csak az ilyen kérdéseknél bújnak elő az okosok, akik az összes többi felett állnak??

2021. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!