Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ezesetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ezesetben? (lent)

Figyelt kérdés

az az egésznek a lényege, hogy lehívtam most a nyár utolsó hétvégén pár barátom a nyaralónkba egy utsó nyárzáró party-ra és többekközt egy lánybarátom is + egy barátnőjét... és a barátnőjével péntek este rámozdultam...


annyi volt hogy a szobában feküdt ,felmentem,dumáltunk smároltunk, tapi stb... de nem fugáztam ,mivel picit ivott is , de nem volt kiütve, szóval tudott a világáról...


az egész lényege az,hogy eléggé megtetszett meg minden ,viszont mindektten pont egy hónapja vagyunk sziglik, engem nem viselt meg a csajal való szakitás, viszont őt a csávó kicsit mivel a forma szakított , ő vette el a szüzességét, meg 4 hónapig voltak együtt... és most igy kb még mindig az exén agyal..


szerintetek mi a répát csináljak ?


2010. szept. 1. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
reszelt répát. Amúgymeg adj időt neki, hogy kipihenje a kapcsolatot.
2010. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oksi..szerintem is az lessz... de szerinted lehet esély ,hogy lessz eből vmi?
2010. szept. 1. 23:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Idővel biztos összejön.

Ezen sírok: A forma szakított :DDDDD

2010. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem később simán összejöhettek :)
2010. szept. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már ivott,de dugni még nem akart,tovább kellett volna itatnod,bár a leírtak alapján,így is sima volt a pálya,csak te voltál töketlen.Vigasztaló szex a legsimább ügy.
2010. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem arrol van szó ,hogy töketlen voltam, mert egyre több mindent engedett, (először még a bugyijába sem engedte, hogy benyuljak, később viszont már igen ;P )

hanem csak arrol ,hogy már kicsit csajhiányom van , és már kéne egy normális barátnő,és ugy gondoltam, hogy akár ő is lehetne az ideális... itt lakik tök közel, meg minden...


jah amm 16 vagyok ..azt elfelejtettem irni. :)

2010. szept. 2. 17:44
 7/11 A kérdező kommentje:

01:21


tényleg? miből gondolod... ? :(

2010. szept. 2. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor is korrektebb így, hogy nem használtad ki a helyzetet. És attól még most összejöhetsz vele.
2010. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jah most vettem észre h én vagyok az 1:21 :D Én se hülyülök meg :D


Na szal, ezért tudtok összejönni, mert ha bejössz neki (és azért gondolom, mert becsiccsentve jól elvoltatok, meg a szöveged alapján nem egy 'semelyiklánnyalsetudokösszejönni' gátlásos félénk fiúnak tűnsz - nem azért írtam, h őket leszóljam, csak most ez a kérdezőnek szól) akkor az nem fog az utatokba állni, hogy kicsit friss még a szakítás. Csak figyelj oda, hogy óvatosan közelíts, ne sürgesd a járással vagy ha már jártok a szexszel vagy ilyesmi, hanem szépen türelmesen beszélgess vele. Tudom, hogy pocsék várakozni, de ha nagyon bejön a leányzó, megéri - mi kb egy hónapig ezt játszottuk a mostani barátommal, míg nem bírtam ellenállni, és már 1 éve járunk - szóval hosszabb távon megéri a megértés és a türelem :)

2010. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

09-01 23:20


:D...

2010. szept. 5. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!