Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hová tenni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hová tenni ezt a barátságot/szerelmet. Házas nő vagyok,és a másik fél is házas nő. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

3 évig dolgoztunk egymás mellett.

Már az elején nagyon gyorsan megnyíltunk egymásnak,és mi sem értettük hogyan,hiszen nagyon nehezen nyílunk meg embereknek.

Napi 8-10 órában beszélgettünk,jókat nevettünk,és rájöttünk hogy szinte majdnem egyformák vagyunk lelkileg,az élet,gondolkodás téren,szinte minden téren.

Ő 15 évvel idősebb tőlem.

Tavaly egyik nap elmentünk csajos estét tartani (többen) jókat beszélgettünk,iszogattunk és nevetgéltünk.

Ő velem szembe ült.

Össze néztünk,és jött az a bizsergő, mindent elsöprő érzés.

Tudtam,hogy ő is abban a pillanatban látott valamit bennem.

Aznap nem szóltunk egymáshoz.


Mivel egymás mellett dolgoztunk,így nehéz volt hogy ne figyeljem,ne érjek hozzá.

Szóvá tettem neki az aznapi csajos estét,de nem igazán akart róla beszélni.


Pár hét múlva össze álltunk munka végén a lányokkal,és beszéltem,rá néztem és láttam ismét valamit a szemébe,és ő is,megrázta a fejét,mint aki ki akarja verni a fejéből a gondolatokat.

Mondta sokszor nekem,hogy nagyon sokat köszönhet nekem,hogy szebbé teszem a mindennapjait,hogy a szürke életébe,színt viszek,és ilyenek.

Egyik nap elmondtam neki hogy bele szerettem,zavarba jött,de nem mondott semmit,csak hogy majd elmúlik és ilyenek.

Töbször észre vettem hogy figyel,miközben dolgozom,vagy másokkal kommunikálok.

Egyik nap mondtam neki,hogy van egy jóképű fiú a másik oldalon,ekkor láttam hogy lesütötte a szemét,és rosszul esett neki.

Rá pár napra,mondtam hogy van az x boltba,egy nagyon szépszemű fiatal fiú..

Nekem iszonyat rosszul esett,és innen elkezdtük egymást ilyenekkel bántani.

Sokszor próbáltam vele beszélni arról,hogy mit érez,de nem tudtam kiszedni konkrét dolgot belőle,csak annyit hogy ő is lát,és érez valamit..


Időközben sokszor viselkedtem nagyon rosszul,nem szóltam hozzá,vagy ő hozzám,de pár hosszi ölelés után elmúlt a haragunk.


Úgy éreztem,nem várhatok rá.

Bár nagyon szerettem, és nagyon vágytam rá,úgy éreztem,el kell engednem őt.

Mivel férjem van,és csodás kisgyerekem, úgy éreztem,ideje a baba project. (Neki is vannak gyerekei)

Hát,pozitív lett a teszt idén,pont akkor is egy olyan időszak volt,hogy nem szóltunk egymáshoz.

Utolsó nap volt nekem a munka helyen,sokan oda jöttek hozzám,minden jót kívánni,nem tudtam szabadulni,de a nő,nem jött oda,egy pillanatra láttam,mikor össze szedte a dolgait,és elrohant a mosdóba.

Pár napra rá,elmentem hozzá .

Nem mondott semmit,és nem tudtam kiszedni belőle semmit,hogy mit érez,gondol.

Azóta írtam neki születésnapjára,ő nem írt az enyémre.

Beszélni akartam vele,írtam neki,ő annyit irt,hogy nincsen mondani valója,és a kérdéseimre a válasz,itt van bennem.

Vissza néztem a képeinket,minden képen,ott van mellettem,a csoport képeken,közel bújva hozzám.

Sokszor álmodom róla,hol elküldöm magamba a p... hol sirva ébredek.

Mielőtt még elítélnétek,a férjem tudta ezt az egészet,megértette,és mondtam neki is,hogy nem hagynám el őt de úgy érzem ki kell élnem ezt a vágyam.


Ő nem mond semmit,így nagyon nehezen tudom őt lezárni,tudom hogy el kell felejtsem,de nem tudom hogy mit érzett/gondolt.

Azt is mondta,hogy olyan mintha már régóta ismerne, és én is pont így érzek. Előtte soha nem vonzòdtam nőkhöz,és rajta kívül ,és a férjemen kívül el sem tudom képzelni mással.



2021. okt. 11. 19:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Volt egy fiú,akinek bejöttem,munkát váltott,így az utolsó napján oda jött hozzám,igazán zavarban volt.

De itt az a lényeg,hogy a nőnek ez rosszul esett..

2021. okt. 13. 17:53
 12/23 anonim ***** válasza:
Hasonlón mentem át és az idő nem segít, nem feledteti el Őt.
2021. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

Akkor tudnánk miről beszélni 🙃

Jól van,majd remélem az idő segíteni fog.

Elkezdtem temetni magamba,mást úgy sem tudok,és találgatni sem.

2021. okt. 13. 21:24
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

De érdekes ez a történet, még nem is hallottam ilyenről...

Nekem az jutott eszembe hogy lehet egy korábbi életben egymás

szerelmei voltatok, és valószínűleg egyikőtök nem is nőnemű volt.

Olyan ez mint a Felhőatlaszban,a lelkek felismerik egymást.

2021. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Erről mi is beszéltünk ,hogy olyan mintha már korábbi életünkből ismernénk egymást.

Lelki társak voltunk.

Tudom hogy én rontottam el mindent a nagyon buta,gyerekes viselkedésemmel.

Nekem is nehéz volt megérteni mind azt,ami velem történik,hiszen soha nem gondoltam arra,hogy valaha egy nőbe szeretek bele.

Eltaszítottam magamtól,és mostmár helyre sem tudom tenni.

Csak abban bízom,hogy ő boldog,és sokat imádkozom azért,hogy boldog legyen.

Bárcsak elmondhatnám neki.

2021. okt. 14. 18:16
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tehetsz még, találd meg a családban a boldogságot,a környezetedben, hobbidban, az életedben. Tudom, ez egy óriási űr, ami maradt benned miatta, de van rajta kívül élet/boldogság.


Én kaptam a nagy szerelem helyett egy társat! Aki mellettem áll bármi történt eddig velem, Szeret. Nincs köztünk szerelem, de helyette megvan a megértés, elfogadás és a szeretet. Benne találtam meg az otthonom. Félnek elveszíteni a páromat egy olyan szerelem miatt, ami nem garancia a boldogságomhoz. Találd meg a valódi értéket! Kitartást! 🙃

2021. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit, szerintem én még hülyébben viselkedtem

volna..Kivel esik meg hasonló ,nem túl gyakori ez azért...

Hátha egyszer még el tudod neki mondani mit éltél át.

2021. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idióta nő van. Idézetek démonokat :D


Hány évesek vagytok, hogy ennyi szabadidőtök van.

2021. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyi mint neked, csak mi tudunk helyesen is írni,f@szfejkém. :-)
2021. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szerintem már nem lesz rá esély,voltam bent a munka helyen.

Épp beszélgetett egy másik munka társammal,oda mentem hozzájuk,munka társam megöleltem,ő pedig elment,aztán hátat forditott nekem,és mással beszélgetett..

Szerintem ezt már nem lehet megmenteni..

Annyira fáj,néha annyira haragszom rá,vagy magamra...

Olyan kusza ez az egész.

2021. okt. 22. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!