Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Melyik tulajdonság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik tulajdonság a legfontosabb számotokra?

Figyelt kérdés
Amennyiben párkapcsolatot kerestek. Tudom, hogy a két tulajdonság nem feltétlenül zárja ki egymást, de nem jellemző hogy mindkettő adottsága meglegyen valakinek.
2021. okt. 14. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Legyen gyönyőrű és nagyon dögös
Legyen házias, főzzön, tartson rendet
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szex és kaja
2021. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Igazából egyik se, legyen jó partner, legyen meg közöttünk az összhang és legyünk boldogok együtt. F
2021. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
C.: Szeressen engem, és én is őt. Gondolom 20 év alatti vagy. Majd rájössz, hogy mire mégy szeretet nélkül a dögösséggel, meg a renddel. :)
2021. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

44 éves vagyok. Túl két 3 éves kapcsolaton. Az első kihasznált, megalázott, manipulált, majd megcsalt és mikor anyagilag rosszabbul álltunk rögtön el is hagyott. A másik érzelmileg labilis volt (fél év után lett rajta észrevehető, de másfél év után lett durvább). Hol hisztis lett, hol kötekedő, hol bújós, hol beképzelt, hol lelki roncs, hol vigasztalni kellett, hol hozzá se lehetett szólni, aztán az volt a baj, hogy nem lehet megbeszélni velem semmit. Egyik pillanatban úgy beszélt, mintha valami elnökvezérigazgató lenne én meg a takarító, máskor azt adta elő én vagyok vele lekezelő. Otthagyta a munkahelyét és otthon vegetált. Eszébe nem jutott munkahelyet keresni, beérte az én fizetésemmel. Két és fél év után eszméletlenül elviselhetetlen lett. Vagy sírt vagy valami apróságért akarta kikaparni a szememet (szó szerint ... 2x is a szemere támadott). Követelőzött, és folyt ki a keze közül a pénz. Kidobtam. Már előttük is önálló voltam - köszönhetően a szüleim korai halálának (22 éves voltam, mikor autóbaleseteztek).

Magam tartom rednben a lakást és a kertet. Takarítok, mosok magamra, főzök, minden házimunkát elvégzek. Volt bejárónőm fél évig, de hiába fizettem meg ... meglopott. Pedig jó volt, mert volt, hogy nem csak takarított, de plussz pénzért engem is "rendbetett" :)))))

Szóval mivel házimunkáról gondoskodni magam is tudok, pénzem van elég (jó fizetésem van +szüleimtől örököltem nem keveset), a külső meg az én koromban annyira nem számít, amúgy is temérdek modell csajjal voltam a rosszlányokon, igazából Én személy szerint egy harmadik kategóriát keresek:

aki tisztelettudó, egyenragú partnerként kezel és szeret .... OK, ha jó nagy melle lenne az se lenne utolsó :)))))

2021. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3# Nem írtam sehol, hogy egyik sem szeretne, vagy hogy nincs meg az összhang. Két adottságot soroltam fel, hogy melyik a nyerőbb.


4# Sajnálom ami Veled történt... :/

2021. okt. 14. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezek közül inkább legyen gyönyörű, mert azzal születni kell, viszont főzni-mosni-takarítani mindenki meg tud tanulni
2021. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!