Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így megéri belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így megéri belemenni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akinek már fél éve bejövök, de én friendzone-oltam. Aztán egy buliban meg kavartunk (mert mindketten nem keveset ittunk). Azóta egyszer kétszer randiztam vele, meg kavartunk. De ő egyértelműen többet akar. És az a helyzet, hogy bejön a stílúsa, jól öltözik, jó a haja, jól néz ki, még a teste is jó, tök aranyos meg kedves, egy úriember konkrétan. Bár én nem mindig érzem azt, hogy jól kijövünk, néha mintha kicsit mások lennénk, mintha nem passzolnánk össze vagy nem is tudom, meg így azért furi nekem.. Egy egyetemre járunk amúgy, csak más szakokra, 1 évvel is idősebb nálam. De van egy másik srác az egyetemen, vele haverok vagyunk, szoktunk beszélni meg ilyenek, de nem kavartunk vagy randiztunk, csak én meg bele vagyok zúgva nagyon (őt csak pár hete / hónapja ismerem).

És ezért most nem tudom mit csináljak, nem akarom őt hülyíteni sem vagy megbántani, de még én sem tudom mit akarok így. Jöjjek össze vele aztán majd alakul valahogy, vagy inkább mondjam neki, hogy maradjunk csak barátok? Barátnőim (meg szinte mindenki) azt mondják, hogy miért ne adjak ennek egy esélyt.

(Azért az is közre játszik a dologban, hogy még nem nagyon volt komoly kapcsolatom, és nem tudom, hogy kell viselkedni egy ilyenben, vagy, hogy egyáltalán milyen. Meg nem tudom mennyire éri meg egyetem alatt belevágni egy kapcsolatba, mivan ha iszok és kavarok mással? Vagy bármi..)

Szerintetek?

19/l



2021. okt. 14. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Szerinten adj neki egy esélyt. Az sem lenne rossz, ha az első kapcsolatod egy megbízható emberrel történne meg.:)
2021. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj bele. Ennyi idő alatt nem alakult ki, akkor ezután sem fog.

Egyáltalán nem éri meg szerintem, de gondolom ezt te is érzed.

2021. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy nem tudom, mert kavartunk is, meg lehet hogy közben alakulna ki a dolog.. De megbántani meg semmiképp sem szeretném őt.
2021. okt. 14. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem kéne belemenned.:(
2021. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez az, hogy már kavartatok is, szerinted, ha ennyi mindent csináltatok és nem alakult ki semmi, akkor majd ezután ki fog? Szánalomból/sajnálatból nem éri meg összejönni, de szerintem tuti belemész a kapcsolatba. Rájösz magadtól.
2021. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!