Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja ismertük meg egymást, rengeteget dolgozik, vállalkozásuk van. Néhányszor találkoztunk.

Ma este elmondta hogy nagyon akar engem, de a munkája miatt teljesen nem tud leköteleződni, és jó ha jutna rám heti 1-2 találkozás.

Azt mondta attól tart hogy ha lefeküdnénk egymással (tervben volt) és azután nem jutna rám ideje akkor biztos azt gondolnám hogy csak szexre kellettem, és hogyha ezt tudom vállalni akkor oké, de ha nem akkor ne is tervezzük a szexet ( igen, kapcsolat előtti szex, mivel egyikőnk sem szexelt legalább fél éve, ezért megbeszéltük hogy a következő találkozásnál az lesz a program, ami bár szerdán lett volna de a munkája miatt nem meghiusult)


Azt mondta hogy imád, és szeret velem beszélgetni, jól érzi magát velem amikor együtt vagyunk, de a kevés szabadidő kevés egy kapcsolatra, és ha komolyabbra fordulna max enni aludni tudna hozzám jönni. Azt mondta ez nem azt jelenti hogy szex és más semmi...


2021. okt. 15. 01:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Nekem ez így egy idő után nagyon kevés lenne az biztos.

De egyébként belemennék igen.

Volt olyan kapcsolatom ahol még kevesebbet találkoztunk, viszont ennek ellenére ha az együtt töltött időkre és rá gondolok, mosolyra húzódik a szám 😊

F39

2021. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a sztori nagyon sántít. Valami itt nem oké.
2021. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mi az ami sántít?
2021. okt. 15. 01:10
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem.
2021. okt. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Valami nem kóser..
2021. okt. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mintha előre beleegyezésedet és elnézésedet kérné, hogy nem lesz komoly a kapcsolat
2021. okt. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak alkalmakra akar, amíg nem talál olyat akibe beleszeret.

De mivel normális érző nőnek tart, nem akar megdugni hogy te beleéld magad ezáltal komoly kapcsolatba vele.

Ez a nem ér rá duma, ez azt jelenti hogy nem akar belevonni az életébe, teret, szabadságot akar, nyilván addig amíg nem talál megfelelőt.

Biztos jól indulhatott ez a viszony, de idővel rájött hogy nem vagy az igazi.

2021. okt. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, kiderült, hogy csak addig kellettem, amíg a válófélben lévő kolléganője fel nem szabadult.
2021. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben fordítva volt a nemeket illetően. Ha nem szeretnél sérülni, felesleges gyomorideget, hogy vajon alakul-e még belőle valami akkor inkább offold. Csak azért mondta, hogy ne gondold azt mert azzal akarja leplezni, hogy nem tud elköteleződni.
2021. okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, legalább őszinte. Hitegethetne is, de ehelyett elmondta pontosan, hogy mit várhatsz tőle. Ennek fényében dönts.
2021. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!