Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy van melletted, hogy de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy van melletted, hogy de nem venne el/nem menne hozzád, ilyen hosszabb távra nem tervez.mit tennél?

Figyelt kérdés
Es nem tudja igy hogyan tovább.

#20 30 év sok lenne belőled
2021. okt. 16. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynam/tam
2021. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De az elhagyással meg ugy tunik mintha te meg erre utaztál volna.

Nekem ez "erősen"hat. Szoval az elhagyással valahol "számitonak"tűnsz mintha ezt akartad volna.


De ki akart volna hozzá menni eleve?

Nem tartunk ott hogy ezen kene egyáltalán agyalni is.


Kissé sértő az egész kijelentese. Mit hisz ő..hogy en egyaltalan hozza mennék? Ez olyan ledegradaloan hat..

2021. okt. 16. 18:16
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem "friss" a kapcsolat ahhoz hogy ilyeneket jelentsen ki eleve. Egyutt sem élünk még..
2021. okt. 16. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az “erre utaztal” elég erős. Az embernek van terve a jövőjére. Ha a másik terve ezzel nem egyezik, nem érdemes folytatni mert előbb vagy utóbb a más cél szakításhoz vezet
2021. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont a 4# nél.!
2021. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4#de mi nem is ugy jottunk össze hogy az a nagy őt keresem es ilyen cellal.


Hanem teljesen spontan. Ahogy a sodras volt. Alakult magátol minden. Es megéltük a mát. Es stb.


Erre meg jön ezzel.

Es nem azért de nekem ez sértő. Mintha ő lenne az "isten"? Hogy igy osztogatja random a nokre teged nem vennelek el teged se teged se teged talan.


Engem ez zavar.


Hogy kell az ilyen "magas labdát"" lecsapni"?

2021. okt. 16. 19:19
 7/13 A kérdező kommentje:
*hogy a nagy őt
2021. okt. 16. 19:20
 8/13 A kérdező kommentje:

Inkabb örülne annak ha En mutatnék erre hajlandóságot egyáltalán.


Nem tudom ertheto e.

Kicsit szélsősegesen fogalmazok ezert.

2021. okt. 16. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"Kicsit szélsősegesen fogalmazok .." Szerintem inkább zagyván.
2021. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocsi fáradt vagyok.



Roviden

Hogy jön egy pasi ahhoz hogy elutasítson egy nőt,úgy, hogy a nőnek lenne joga inkább elutasítani vagy elfogadni vmit. Es nem fordítva.



Ez olyasmi mint:

Segíthetek? Bocsi van barátom.


(Kit érdekelt...?)



Igy érthető?

2021. okt. 16. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!