Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól számít öregnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít öregnek egy férfi? Mikor elmennek mellette a lányok és azt mondják, hogy jó napot és nem szia.

Figyelt kérdés
Vagy a fiatal pénztáros lány nem tegez, hanem magáz.
2021. jún. 2. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
A Gyakoris csajok szerint 40-től már maga alá fosnak a vénemberek.
2021. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És a 35? Én most kezdem tapasztalni.
2021. jún. 2. 21:04
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik magáz, illemből, nem azért mert öregnek tart.

Én a velem egyidős vevőknek is jónapottal köszönök, de attól még jópasi az illető. 29 N

2021. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, de az a baj, hogy nemcsak egynél vettem észre :( Lehet fiatalosabb stílusra kellene váltanom és nem ingben járni.
2021. jún. 2. 21:21
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem konkrétan számbeli kortól függ, hanem kisugárzástól, hogy hogyan tartja magát, milyen a fellépése...

Férjem 52, szakálla már őszülget, de még mindig van, hogy huszonéves eladó csajok letegezik.

Mármint amit tapasztalok mikor közösen megyünk bármerre. :)

Néhány éve kezdődött, hogy vegyesen köszönnek neki/nekünk.

45n

2021. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%

engem egy anyuka lebácsizott a kisgyerekének 😆

ez volt a legöregebb, aminek eddig éreztem magam

2021. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35 évesen dehogy vagy öreg, bár nyilván viszonyítás kérdése. Egy tinilányhoz azért az lennél. Sőt, abban sincs semmi, ha egy huszonéves kapásból nem tegez, mert látja, hogy nála azért biztos idősebb vagy és így illik. Én is így szoktam. Ettől még nem leszel öreg, ne aggódj.
2021. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
5-ös kopaszodik a férjed?
2021. jún. 2. 21:42
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem.


#5

2021. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

# ájjjájjjj :D

Ez a "fiatalosabb stílusra váltani" pont úgy hangzik, mint mikor a nők elkezdenek bohócként sminkelni 60 éves korukban, mert azt hiszik, attól fiatalabbnak fognak kinézni.


Megsúgom: nem az inggel van baj, hanem - ebből kiindulva - kb minden mással. Az ing senkit nem öregít, sőt minden férfit vonzóbbá tesz, viszont ha elkezdesz úgy öltözködni, mint egy hülyegyerek, az nagyon kínos lesz.


Amúgy meg, elsősorban a viselkedéstől meg a kinézettől függ, hogy valakit mennyire látok öregembernek, vagy még szexi érett férfinak. Sokszor volt, hogy jócskán ötvenes pasik felizgattak, ellenben rengeteg mai harmincas olyan nyomorékul néz ki - és viselkedik - hogy semmi férfiasat vagy szexuálisan vonzót nem találok bennük. Puhányak, pocakosak, szét vannak esve, üres a tekintetük és undorítóan öltözködnek, elegancia nulla. Nagyon öregít a dohányzás, az alkohol, a szemét kaják meg a mozgáshiány is.

2021. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!