Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy van melletted, hogy de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy van melletted, hogy de nem venne el/nem menne hozzád, ilyen hosszabb távra nem tervez.mit tennél?

Figyelt kérdés
Es nem tudja igy hogyan tovább.

#20 30 év sok lenne belőled
2021. okt. 16. 18:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Magyaran en nem kertem meg a kezét!!mit hisz ez??


Igy sikerult megfogalmaznom?

2021. okt. 16. 20:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de tényleg kicsit zavaros... ennél relevánsabb infó hogy hány évesek vagytok ÉS mióta vagytok együtt, s mik a konkrét szituációk.
2021. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Telefondugdosás es ilyesmik a konkrét szituácio.

Ami bizalmatlanságot szül.

Nem is alapozok igy rá semmit sem. Csak azt, hogy megint kifogtam egy inkorrekt senkit. Nemhogymég házasságot alapozni erre.


Kértem arra, hogy a bizalmam építse, es ne rombolja az alapbizalmat.


Ehelyett inkább neki kezdett ő kérni, több "szabadságot" es erre alapozza, hogy nem venne el. Ha ezt én nem adom meg azzal, hogy ne zavarjon a telefondugdosás, meg ilyenjei es nem bízom benne.(de a bizalomnak alapja sincs, ez itt kezdődik..)


Kérdeztem tőle: szerinted. Te adsz bizalomra alapot?


Válasza: "ez egy furmányos kérdés"(szoval tudja is jol, hogy nem ad arra alapot. Semmit nem tesz azert, hogy a nő bízhasson)


Azaz alapjaiban reng az egész kapcsolat, erre meg ő hazasságrol kezd regélni, hogy azt ő nem. Hogy jön az ide?? Minek kell engem lekezelni? Ki akart hozzá menni??


Mondtam neki, melléd olyan lenne valo, aki süket es vak es csendben végzi a dolgát sztem. Na az aztán feleségalapanyag tényleg..


Eleve el sem akar egy kapcsolatban köteleződni, korrekt lenni, problemakat megoldani, a nő bizalmát elérni, bizonyitani a nőnek, hanem még ő várja, hogy a nő bizonyítson, meg a semmire megbízzon, gondolom aki mellett lehet félrejárni, nem néz oda.

Szabadság kell neki.


Ki akarna ilyenhez egyáltalan hozzá menni is??

Hogy jon ehhez az, hogy még ő szögezi le hogy el se venne??


És szakitas alatt állunk, erre ő meg a képembe vágja hogy még én nem vagyok feleségnek valo.

Bocsmá' ilyennek nem is.


Es inkább szakitas ha nem dugulok el nem hunyok szemet,azaz bizzak a semmire. A nő csak mosolyogjon es tegye szet a lábát és az neki A NŐ es a feleségnek valo.


De mondtam egy nő nincs szerintem, aki elnézné azt lazán, amit mögötte művelnek. Nem csupán rolam van szo. Egyik nő sem tolerál ilyeneket.

A suket vak nők még oké, de azokba meg nem lesz szerelmes alapbol.


Teljesen el van tévedve azzal, hogy a nőnek kell neki megfelelnie. Nem. Neki kell egy nő felé bizonyitania azt, hogy ő férjnek lenne valo.



Nem is bizalmi kérdés az egész szerintem.

Hanem mintha teljesen el lenne tévedve.

2021. okt. 16. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!