Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy fiatalabb fiú, akinek barátnője van (?)

Figyelt kérdés

Ő egy huszas évei elején járó férfi, méghozzá a kollégám. Én dupla annyi idős nő vagyok, rajtam ez szerencsére egyáltalán nem látszik. A legnagyobb gond az, hogy barátnője van. Bár tudom, sok férfinél ez nem akadály, de belőle nem nézem ki, hogy megcsalná, olyan kis szerény,igazi jó fiú. És nekem külsőre is nagyon bejön.

Az a baj, hogy ha megtetszik valaki (vagy valami), akkor addig nem nyugszom, míg nem szerzem meg és most nagyon befészkelte magát a fejembe ez a gondolat, hogy vele....bármit is, csak vele...

Tudom, hogy nem helyes ez így, de már napok óta vele is álmodom és ez amúgy nem jellemző rám, hogy napokig ugyan azon személyről álmodjak.

Amúgy az utóbbi napokban ő is egyre kedvesebb hozzám.


Igazából arra lennék kíváncsi, volt-e valaki hasonló helyzetben és ha igen, hogy alakult, mi lett végül?


Vagy hogy lehet lemondani valakiről, aki ráadásul ott van szinte minden nap a szemünk előtt?


2021. okt. 17. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Többség nem tud racionàlisan gondolkodni , ha előtörnek az èrzelmei, mindent és mindenkit fèlresöpörnek, te is sajnos ez a típus vagy.


Nem tudsz lemondani és nem is akarsz,ahogy fent leírtad ilyen mentalitàssal sok sikert a problèma megoldàsàhoz , úgy sem tudnèk neked racionàlis megoldàst kínálni

2021. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam : racionálist pont hogy tudnèk, de úgyis érzelmi alapont döntesz te is , mint mindenki aki ilyen kérdéseket feltesz
2021. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodj meg, látszik a korod, mondom ezt nőként! Ha elég rámenős vagy, akkor meg is fog dugni. Na és, mire mész vele!?
2021. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, nem eri meg
2021. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Múltkor szóba került a kollégák kora és akkor az említett srác és egy másik huszonéves kolléga döbbenten néztek, hogy nem értik, miért hiszik mindig azt, hogy én is huszonéves vagyok, mint ők, pedig mondtam már párszor, hogy a gyerekem is már majdnem 30 .

Csak mindig valahogy elfeledkeznek róla. Mert az egész stílusom nem olyan, mint egy negyvenes nőjé és amúgy is a fiatalokkal jövök ki jobban.

Azért nem kell azt hinni, hogy ez olyan sok előnnyel jár és olyan könnyű így. Sőt...

2021. okt. 17. 15:49
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nem azért kell, mert barátnője van. Ha nem lenne barátnője, már rég lecsaptam volna rá.

Tiszteletben tartom, hogy barátnője van, így inkább várok még.

2021. okt. 17. 15:55
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Annyira undorító, amikor a negyvenes nők fiatalabb férfiakra ácsingóznak. Nem igaz, hogy nem találsz korodbeli faszit.


Meg írtad, hogy barátnője van. Hagyd őket békén, és keress valaki mást. Nem hiszem, hogy az a fiú is anyja korabeli nőt akarna.

2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mennyire vagy fiatalos, a srác konkrétan fiatalabb a gyerekednél. Még ha szakítana is a barátnőjével, szerinted ennek mennyire lenne jövője? Ha bejössz neki, lehet szexeltek párszor és lehet, hogy neked ez elég is lenne, mert elkönyvelhetnéd magadban, hogy sikerült megszerezni, de neki vajon megérné emiatt tönkretenni a kapcsolatát? Ha kicsit is kedveled, hagyd békén. Így hogy kolléga, főleg, mert rosszul is elsülhet és utána kellemetlen lesz. Ez csak egy fellángolás, majd elmúlik.
2021. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Semmivel sem "undorítóbb", mint amikor 40-50-es pasik 18-20 éves csajra vágynak. Náluk ugymond ez természetes. Nálam is.
2021. okt. 17. 18:11
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom csak szexelni akarsz vele, akkor meg mit érdekel a kis húszéves baràtnője?
2021. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!