Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy fiatalabb fiú, akinek barátnője van (?)

Figyelt kérdés

Ő egy huszas évei elején járó férfi, méghozzá a kollégám. Én dupla annyi idős nő vagyok, rajtam ez szerencsére egyáltalán nem látszik. A legnagyobb gond az, hogy barátnője van. Bár tudom, sok férfinél ez nem akadály, de belőle nem nézem ki, hogy megcsalná, olyan kis szerény,igazi jó fiú. És nekem külsőre is nagyon bejön.

Az a baj, hogy ha megtetszik valaki (vagy valami), akkor addig nem nyugszom, míg nem szerzem meg és most nagyon befészkelte magát a fejembe ez a gondolat, hogy vele....bármit is, csak vele...

Tudom, hogy nem helyes ez így, de már napok óta vele is álmodom és ez amúgy nem jellemző rám, hogy napokig ugyan azon személyről álmodjak.

Amúgy az utóbbi napokban ő is egyre kedvesebb hozzám.


Igazából arra lennék kíváncsi, volt-e valaki hasonló helyzetben és ha igen, hogy alakult, mi lett végül?


Vagy hogy lehet lemondani valakiről, aki ráadásul ott van szinte minden nap a szemünk előtt?


2021. okt. 17. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most tényleg megint benyaltátok, hogy a kérdező nő? Amatőrök...
2021. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
20 -on éves lánytól 40 éves nőként nem fogsz tudni elvenni egy 20 éves fiút , ez fizikailag lehetetlen .
2021. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Màr hogyne tudna utolsó.
2021. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#11

Nyugodj bele, hogy nő vagyok.

2021. okt. 18. 14:49
 15/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hány éves a barátnője.
2021. okt. 18. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!