Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A filmekben a pasi mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A filmekben a pasi mindig olyan érett fejben, való életben is akad sok ilyen, vagy ez csak film?

Figyelt kérdés

Sok a komolytalan gyerekes viselkedés, én ismerek nem egy sorozatot ahol a férfinek álompasi a viselkedése. Érdekes mód én még nem találkoztam ilyennel a való életben.

21/N


2021. okt. 18. 10:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a karakterek elsősorban pozitív tulajdonságokból vannak összegyúrva. Ezek a tulajdonságok léteznek a valóságban is, csak nem ennyire koncentráltan. Vannak már fiatalon is komolyan gondolkodó pasik, csak épp nem a helyi focicsapat kapitányai és külsőre sem tökéletesek, inkább csak átlagosak. Ilyen férfiból rengeteg van és nem állnak sorba értük a nők.
2021. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#16


Ezek a valosàgot !próbálják! utànozni, de nehogy màr a film legyen maga a valóság.


Hozzàtesznek , felturbózzàk a cselekményt és a karaktereket , a tulajdonsàgaikat kisarkítjàk,eszközökkel probàlnak a nèzők èrzelmeire hatni.


De azt egy percig sem állítottam , hogy nem lètezhetnek a !való!èletben.


Figyeljetek csajok, mert a popcorn hizlal

2021. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
A nagyobb probléma az lesz amikor szebbnek látod önmagad mint valójában vagy.. Akkor 40 évesen is szűz leszel .
2021. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"De akkor legyen ez egy érett gondolkodás: Viccelődés nélkül képes megvitatni fontos dolgokat, képes a komoly hozzáállásra, nem fél az őszinte beszélgetésektől."

ez elég alap egy komoly párkapcsolathoz, a haverjaim többsége is és én is összességében megfelelünk neki (éretlen tulajdonságai pedig mindenkinek vannak, csak nem mindegy, miben és mennyi). mondjuk foglaltak is vagyunk kb. mindannyian.

30F

2021. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%
És olyan nő akad még aki nem szappanoperából meríti a mesebeli herceg ideálját? Kicsit unalmas már h semelyik korosztályban nem lehet megfigyelni racionális gondolkodást csak ezt az elvarázsolt mesebeli marhaságot.
2021. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy elnézem olyan nő se nagyon van aki nem filmsztár/főhős karaktert keres magának.


Mert ugye a szürke ötven árnyalata is azért romantikus film mert a csávó gazdag és jóképű. Ha átlagos lenne akkor bántalmazó kapcsolatnak hívnánk. :D

2021. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég szomorú, hogy elvárni, hogy a másik felelősségteljes, kommunikációra hajlandó, törődő ember legyen, az "elvarázsolt mesebeli marhaság".
2021. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
#26 nap kommentje xD
2021. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
#27 ezeket dobjátok a friendzoneba
2021. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez egy meme, nem ő találta ki.
2021. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!