Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak kevés önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak kevés önbizalma van akkor hogyan érdemes odamennie egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Úgy ha önmagát adja és hátha bejön így is majd egy lánynak vagy inkább úgy ha megpróbálja magabiztosnak és határozottnak mutatni magát?Én most eléggé gondban vagyok mert nincs sok önbizalmam és nem tudom, hogy mit kéne tennem.Eddig nem nagyon volt sikerem a lányoknál részben ezért is van önbizalom hiányom, csak hát ugye a lányoknak általában fontos, hogy egy pasinak legyen önbizalma.

2021. okt. 18. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Úgy ha önmagát adja.
Úgy ha magabiztosnak mutatja magát.
Egyik se.
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne játszd meg magad. Hidd el, látszani fog, nagyon.
2021. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

add önmagad.


nagyon kínosan szokott elsülni, ha egy önbizalomhiányos ember a magabiztosat játssza... és előbb-utóbb úgyis kibukik a valódi éned...

2021. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Úgy hogy szarsz bele nincs mit vesztened , ha nem jön össze van 1000 másik


Nyersnek tűnik de hatásos lehet

2021. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy csak simán beszélgetést kezdeményezel vele, és olyan helyzeteket teremtesz, amiben pozitív fényben tudod magad feltüntetni.


Pl. ha jól biciklizel, akkor hívd el néhány haverodat biciklizni, meg a csaj néhány barátját is. Ha okos vagy, akkor menjetek múzeumba és mesélj a múzeumi tárgyakról, vagy sétáljatok körbe a városban és nézz utána egy-két dolognak az épületekről stb.

2021. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak a sötét triad maxxolt bohóc felvonás működik. Meg kell verned előtte egy másik, lehetőleg erősebb hímet és meg kell enned egy vadkan szívét. Utána jól el kell verned őt is, hiszen a nők erre buknak, ezen felül SEMMILYEN érzelmet nem szabad mutatnod.
2021. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne játssz szerepet mert a nők "zsigerből" megérzik, de még rosszabbul jársz ha nem jön rá elsőre. Utóbbi esetben beleéled magad, de előbb-utóbb úgyis bebuksz és sz.rabbul esik ha olyankor pattintanak le. Önmagad add mindig! S nagyon igaza van a többieknek amit leírtak! Önmagad legyél és minél több lánynál próbálkozz - először beszélgetéssel, lépésenként haladj.
2021. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy-két év pszichoterápia után magától jön majd a dolog, nem kell terveket szőni, úgyh. én először pszichológushoz mennék, utána a lányhoz. Most már akármelyiket is választod, érződni fog rajta, hogy megtervezted.
2021. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lányként mondom hogy szerintem a legtöbb pasi túlkomplikálja. Sokan egyből ráakarnak hajtani a nőkre, direkte. Van amikor ez bejön, de ehhez kell rengeteg önbizalom és nyilvánvaló kölcsönös szimpátia.


Szerintem sok esetben célravezetőbb lehet, főleg félénkebb srácok esetén, ha valahol az aranyközéputat választják.

Ergo nem úgy mész oda a lányhoz hogy majd most de meghódítod, de nem is csak barátkozni.


Menj oda nyugodtan, légy laza, érdeklő, udvarias. Ez általában bejön. Ha valaki nagyon eljátssza az alfahímet az lelombozó, de ha nem látszik rajtad hogy mit akarsz (illetve látszik hogy nem mered minimálisan se kimutatni), az is.


Azt tudnám példának hozni, amit filmekben látni sokszor. A srác elkezd beszélgetni a csajjal, de nem rögtön azzal támadja le, hogy "tetszel". Van benne némi laza haverkodás és némi laza flört.


Legalábbis ez az ami nekem speciel bejön. Amikor tud oldódni a hangulat, de azért látszik rajtad hogy bejön a csaj.

2021. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked sem esne jól, ha odajönne a lány, és csak megjátszaná magát. Hidd el, nem tudod tartósan fenntartani.
2021. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!