Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik munkatársnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik munkatársnőm nekem panaszkodik folyamatosan a rossz házasságáról, annak lehet mögöttes célja?

Figyelt kérdés

Korban összepasszolunk, két hete kerültünk egy irodába. Nős férfi vagyok, de azért érdekelne, hogy Ti mit gondoltok.


Mivel napi 8 órában össze vagyunk zárva, elég sok dologról szoktunk beszélgetni. És mondta, hogy a férjével ez már nem megy.



2021. okt. 19. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Két ember kell egy kapcsolathoz. A családjában is és veled is.

Egyik is tönkre tudja tenni ha akarja.


Mit akar? Csacsogni!

Mond meg neki hogy beszélje meg a férjével. Lehet semmiről nem tud...

2021. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lelki szemetesládának tart téged! Ennyi!
2021. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én akarnék valamit egy férfitől, tuti nem a gondjaimmal untatnám.

A 2-es jól írta.

2021. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pedig olyanok,hogy így próbál nyitni a férfi felé,hátha megvigasztalja.
2021. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4.- es. Ezt nagyon szànalmasnak tartom. Én inkább mosollyal, jókedvvel, humorral próbàlkoznék. Nyavajgàsból kap otthon bőven, gondolom.

Kinek kell szànalom kapcsolat, szànalom szex? Az olyan is!

3-as vagyok.

2021. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekik nem szánalmas,kell az önértékelésének.Egyik kollegámat így cserkészte be,miután kiszórakozta magát visszament a férjéhez.
2021. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nem feltetlenül áll mögötte hátsó szándék. Vannak olyan típusú emberek, akik fűnek-fának kiteregetik minden személyes dolgukat. Volt egy kolléganőnk, akit burkoltan mi is próbáltunk rávezetni, hogy rohadtul nem érdekel minket, hogy csinálják a barátjával, és legyen szíves menjen már ki, amikor telefonon enyelegnek...

Tesz más utalásokat is neked a kolléganőd? Van olyan a viseljedésében, amit flörtnek neveznél?

2021. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz megállapítani, mert minden ember más. Van, aki ismeretlenekre is szívesen rázúdítja a folyamatos panaszáradatát, és olyan is van, aki így akar szánalomszexet elérni egy ismerősnél, kollégánál stb. Lehet, hogy a kolléganőd csak lelki szemetesnek tart téged, de az is lehet, hogy így akar figyelmet-törődést-szeretetet kicsikarni, vagy csak hiányzik neki a kefélés. Arra azonban számíts, hogy aki kapcsolatban/házasságban élve (bármilyen rossz minőségű legyen is az) kifelé kacsintgat, az jellemtelen alak, és csak te szívhatod meg, ha túlságosan engedsz a játszmázásának. Főleg úgy, hogy te is nős vagy.
2021. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nokent mondom, nem feltetlenul. Pasinal erosebb eselye lenne. Nok, koztuk en is, szoktunk lelki szemetesnek hasznalni akar ferfiakat is. Es ha nincs vonzalom, akkor fel sem merul, hogy a masik egy erzo leny, vigyazni kene.

Persze lehet celzatos is, de nem tudni.

2021. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!