Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melósok! Miért nem végeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melósok! Miért nem végeztek el egy BSc képzést az egyetemen, ha ennyire zavar titeket az alacsony iskolai végzettség?

Figyelt kérdés
Némely melós jobban keres, mint némely egyetemista. Főleg ha otthon van. Rakjatok össze pénzt, aztán menjetek el tanulni.
2021. okt. 19. 11:34
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Főleg ha otthon van = a szüleivel él.
2021. okt. 19. 11:35
 2/35 anonim ***** válasza:
10%

Mert en bizniszmen vagyok, cicaful :)



A jelenlegi vegzettsegeimet sem hasznalom.



37F incel

2021. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%
Minek? Szakközéppel viszek saját céget, Ausztriában.
2021. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, ezt neked kellene megválaszolni. Te hányod tele minden nap a melós kérdésekkel az oldalt.
2021. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom mi a provokalobb az amire kered oket vagy az hogy azt hiszed a diploma eleg barmihez...


Ezt mondom ugy hogy erettsegivel dolgozok IT-ban es tobbet keresek mint a programozo haverjaim nagy resze


Ja, arrol ne is beszeljunk hogy van egy villanyszerelo/klimas ismerosom aki kb duplajat keresi az en fizetesemnek... Foleg szezonba

2021. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

szerintem a kerdes azoknak szol, akiket frusztral a diploma hianya es napi szinten picsognak itt, hogy ok csak ‘egyszeru melosok’ es nem kellenek a noknek. a kerdes jogos.

ha en tudom magamrol, hogy kover vagyok es ez zavar es ezert nem talalok megfelelo pasit, akkor lefogyok. ugyanaz a logika.

2021. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Középfokú végzettség nélkül nem lehet főiskolára jelentkezni. BSc az főiskolai diploma egyébiránt.
2021. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
12%
Az iskolai végzettség nem a férfit zavarja hanem az esztétikaszakos csajokat. Először persze jön a szép szöveg hogy nem számít a végzettség, aztán minden vitánál a pasi orra alá dörgöli, hogy ő nem ért hozzá, mert még diplomája sincs. Ha ezt a pasas nem viseli el jó szívvel akkor meg megkapja, hogy neki van kisebbrendűségi komplexusa.
2021. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell mindenkinek diplomásnak lenni, szükség van a szakmunkásokra is, de akit zavar, hogy szakmunkás vagy egyszerű melós, az tanuljon tovább.
2021. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Mert egyszerűbb rinyálni nekik, mint tenni bármit is.
2021. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!