Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak nincs diplomája,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nincs diplomája, csak felsőfokú képzésre jár (t) az egyetemen, az hátrány egy diplomással szemben?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy manapság nagyon felszínesek a lányok,és csak a tökéletessel hajlandóak szóbaállni.

2016. okt. 9. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
A kifejtésben meg is válaszoltad magadnak egy kérdést, szóval én már csak egy hamburgert kérek. A véleményem a homályban marad. :)
2016. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy egy hamburgert?Ez nem büfészak
2016. okt. 9. 11:34
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint még a mekibe se vettek fel dolgozni? :D. Viccen kivul, milyen parkapcsolatot varsz el attol a tomegtol, akiket eleve ilyen sulyosan biralsz?
2016. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem bírálok én senkit,csak sok helyen olvasom,hogy alap,hogy legyen egy férfinak diplomája meg pénze stb.
2016. okt. 9. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kell, csak feketének, vagy fehérnek látni a világot?
2016. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Vannak olyan lányok, akik nem csak azt nézik, hogy tele legyél pénzel és legyen diplomád, autód, stb. De vannak még olyan lányok, akiknek jó leszel így is, nem kell általánosítani. :)
2016. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
párkapcsolatban nem, munkapiacon könnyen lehet.
2016. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy diplomának nincs sok köze a tökéletességhez.

Van akinek fontos ez a kapcsolatban, van akinek nem.

Nekem például sokat vet a latba, ha a páromnak ugyanolya, vagy nálam magasabb végzettsége legyen, nem értem miért kéne magam szégyellni emiatt.

Gondolom te se állsz szóba minden lánnyal, hanem ha lehet, a SZÁMODRA tökéletest keresed.

2016. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat. Van, akinek fontos, van, akinek nem.

Nekem több is van, mégsem érdekel, hogy másnak van, vagy nincs. És? Másoknak meg nincs, mégis kikötés, hogy diplomással akarnak lenni.

Most ha azt mondtuk volna, hogy hátrány, akkor elmész tanulni? Vagy ha a többség azt mondja, hogy nem hátrány, akkor emiatt nem fogsz tanulni?



Mindenki dolgozzon és tanuljon azt, amit szeret. Nekem ez az elvem.

2016. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolso #9 nalad a pont :)

20/N

2016. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!