Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta baj, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta baj, hogy egy férfi sokat röhög??😁

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem baj, csak az, ha nem tudja, mikor nem kellene.


Ismertem ilyen mindenen vihogót, néhányszor megsimogattam volna szívlapáttal az arcát, mikor elbagatellizálta a kackaccal a problémáimat. De szeretem, ha valaki jókedélyű, főleg ha tud jóízűeket röhögni, nem csak mosolyogni.

2021. okt. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

nem hinnem, hogy ez ONMAGABAN baj lenne. szerintem ehhez hozzajon az, hogy


- baromsagokon rohog, amiket a masik nem tart viccesnek es ezert irritalja ot. pl. enegm is idegsit, amikor valaki az ilyen ezer eves lopott proli tibiatya kaliberu vicceken hahotazik.


- nem tudja kontrollalni magat, nem megfelelo helyzetekben es helyeken rohog. nem erti, hogy neha ez serto vagy pl. hogy az orvosi varoban/bankban/gyogyszertarban nem kezdesz el teli pofaval, hangosan rohogni.


- egyszeruen van, hogy valaki irritloan, idegesito hangon rohog es egeszen allati hangok jonnek ko belole. az iylet en sem birom.


amiket leirta, termeszetesen nemtol fuggetlenek.

2021. okt. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert komolytalan, éretlen ember benyomását kelti.
2021. okt. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

"az orvosi varoban/bankban/gyogyszertarban nem kezdesz el teli pofaval, hangosan rohogni"



Ennel az a jobb, amikor a temetesen eszedbejut valami vicces dolog, azt nem birod se kiverni a fejedbol, se abbahagyni a rohogest :D



37F incel

2021. okt. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hú van Bochkorban az a pali aki a fociról beszél,na az idegesítően röhög.
2021. okt. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Az idióta heherészés nagyjából az emberiség kezdete óta baj. :)
2021. okt. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Még a mosollyal is spórolni kell a nők társaságában, férfiatlannak tartják.
2021. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
7. Mert az is. Miért akarsz ennyire nő lenni? 🤨 Mi a következő? Paplannal alszol éjszaka? Befogod a kezeddel az orrod vízbe ugrás előtt? Boltban vásárolsz ahelyett hogy a puszta két kezeddel ölnél le egy mamutot?
2021. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
7# Na! Ezt cáfolnám: egy kis rosszfiús mosoly azért belefér, csak hogy az akciót siker koronázza, avagy aznap is szaporodhass - vagy legalábbis eljátszhasd (jaj, már megint hova kalandoztam...)
2021. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, ha nevet, de ha állandóan röhög valamin az ugyanolyan bosszantó, mintha sírna folyton.
2021. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!