Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ábrándult ki férfiakból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ábrándult ki férfiakból mióta gyakorizik?

Figyelt kérdés

Tudtam előtte is, hogy vannak kattos emberek, de azért ennyire nem szembesültem vele.

Néha olyan megnyilvánulások jönnek szembe, hogy eszem megáll.

Régen, ha egy ismeretlen közeledett felém, megadtam az alapvető bizalmat, nem feltételeztem egyből rosszat.

Mostanában azon kapom magam, hogy eszembe jut"mi van ha ő is úgy gondolkodik mint azok a gyakorin, bizos neki is van valami kattanása"

Szerintetek ezt a sok baromságot ugyanaz a pár fazon írja ki körbe-körbe, vagy ilyen sok fura pasi van? Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára.



#Fura férfi
2020. jún. 14. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Én örülök, hogy ha esetleg a valóságban is találkozok ilyen emberekkel, akkor nem teljesen felkészületlenül fog érni a dolog. Mindenkinek adok egy esélyt, aztán a megnyilvánulásai alapján majd döntök a továbbiakról.
2020. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én az egész életből kiábrándulok, ha sokat vagyok ezen az oldalon.
2020. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Gyakorikérdések, mint mérce? Rosszul járna mindkét nem és minden korosztály vagy népcsoport. Elég lehangoló ami itt megy, egyetlen jó felhasználási módja a gőzleeresztés vagy az önkifejezés egyik csatornájának használás, de amúgy... Problémás.


[link]

2020. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

3-as ez kész, te csináltad?


Kérdező: írnál példákat? Amúgy én pedig a nőkből ábrándulok ki. Bár a való életből is vannak durva dolgok.

2020. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4.


Igen, kicsit unatkoztam valamelyik este.

2020. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as. Hát ez kész. Köszi :D Nagyon tetszik


Amúgy ne ebből a színvonalból indulj ki kérdező. Szerencsére ez a kisebbség, a többségük ráadásul csak trollkodik, amúgy normálisak. Volt már ilyen tapasztalatom.


Van elég sok normális férfi hidd el ;-)


33N

2020. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Ahhoz azért elég primitívnek kell lenni.
2020. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre. Nem az van, hogy nem merek senkivel szóba állni mióta gyakorizok :)

De megdöbbent az a fokú utálat, ami itt megy. Mikor az a téma, hogy kötelezni kellene a nőket arra, hogy több pasijuk legyen, hogy mindenkinek jusson nő, a másik meg helyesel neki. Meg a külföldis kérdések.

Ezek tényleg komolyan gondolják ezeket?

Meg volt egy olyan kérdés, ha legálisan bármit megtehetnél egy nővel, miket tennél... hát voltak ott dolgok.

Néha eszembe jut, hogy lehet egy így gondolkodó srác ül velem szemben a villamoson, vagy valamelyik kollégám, akivel jóban vagyok is lehet ilyenek ír/gondol, értitek.

Régen ilyen eszembe se jutott volna.

A rajz az haláli :)

2020. jún. 14. 21:24
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak pár lúzer.

Balazska meg egy pár balek, csak van vagy 5 loginuk meg rendszeresen tiltják őket.

2020. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sajnos van negatív tapasztalatom innen. Beszélgettem egy normálisnak tűnő sráccal. Pár nap után átmentünk fb-re, ismerősök lettünk. Nem akartam tőle semmit, de ezt tisztáztuk az elején.

Aztán tovább próbálkozott egy idő után, mikor rájött, hogy tényleg nem akarok semmit, tisztára meghülyült. Elkezdett ócsárolni, fenyegetni, tiltottam, de addigra már pár ismerősömet feljegyezte fb-n, mert még a szüleimnek is írt ocsmányságokat rólam, sőt, a főnökömnek!

Folyton kamuprifolokról írkált, nem győztem tiltani. Szerinte mi lelkitársak voltunk (soha nem is taliztunk).

Mikor már életveszélyesen megfenyegetett, megírtam, hogy na most megyek a rendőrségre, elég volt, akkor még írt egy utolsó undormányt, amiben az egész családomat fenyegette, aztán lelépett. Miután bedurvult még 2 hónapig zaklatott, azt hittem soha nem áll le.

Szóval ez is közrejátszik a gyakoris parámhoz :) bocsánat, akinek nem váladzoltam a privire, de azóta nem válaszolok privátra senkinek, nehogy megint össze hozzon vele itt a sors.

2020. jún. 14. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!