Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehette ezt velem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehette ezt velem ennyire aljas módon?

Figyelt kérdés

járok ideje egy lánnyal, megegyeztünk hogy randizunk tegnap, vártam sokáig, eleredt az eső jól megáztam. aztán kiderült hogy mással találkozott inkább, de legalább szólt volna hogy ne ázzak bőrig és várjak mint valami hülye!


miért tette ezt velem? mindent én fizettem eddig neki a randikon, ő soha nem fizetett semmit, mert mondta hogy a turkálóban dolgozik minimálbérért.

vettem neki egy csomó dolgot a lakásába, olajsütőt, tepsi szettet, sőt kölcsönt is felvettem neki, ő meg mint kiderült ő meg a hátam mögött röhögött rajtam és pofátlanul kisajtolt utána meg megcsalt, pedig már azt hittem hogy kölykünk is lesz.


már küldtem neki smst, nem válaszolt, megcsörgettem erre kikapcsolta a telefont, ami igazából az én telefonom mert azt is én vettem neki.

azóta folyamatosan sírok utána, és azt kívánom bárcsak adna egy új esélyt, hogy újra kezdjük el. majd meglátja mire vagyok a képes, hogy mindent megteszek érte, a nyílt színpadon felvágom az ereimet, felakasztom a testemet.

Utána aztán sírhat utánam, majd megbánja mit csinált, hogy megcsalt.

végső esetben meztelenül az utcán fogom a házuk előtt ordibálni, hogy szeretem!


2021. okt. 23. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem kamu akkor megérdemled, ennyire csicska nem lehet valaki.
2021. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mondd neki, hogy neked a lélek a fontos, nem a test. Hátha attól jobb belátásra tér!
2021. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Itt a bizonyíték arra, hogy a férfiaknak nem kell a normális, azt szeretik, aki átcseszi őket, ezek a nők lesznek a nagy szerelmek, akik miatt aztán az összes nőt lekvázzák a Facebookon. Lúzer.😃
2021. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó és a hülye édestestvérek....
2021. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Tanulópénz. Aki hagyja magát kihasználni, azt ki is fogják sajnos. Hogy bízhattál meg benne ennyire? :/
2021. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
A csaj teljesen kihasznált téged. Tényleg undorító amúgy, de te meg hagytad magad...
2021. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Lépj ki a komfortzónádból! Az ilyen lány nem érdemel meg téged! Te sokkal jobbat érdemelsz! Ne add fel!
2021. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
[link] 😍😍
2021. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy darabig az ő hibája volt, de mostanra már te vagy a madár.
2021. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!! OLVASS EL!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ez egy zene dal szövege:


"Aranka szeretlek - Open stage"


Moderàtorok kitöröltèk a jó vàlaszokat?!?


Troll lvl 100😆

2021. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!