Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tehette ezt?

Figyelt kérdés

9 éve szakított a barátom az exével, 4,5 évig tartott.

Az ex cuccait anno dacból nem adta vissza, mert azzal a sráccal jött össze a szakításuk után, aki bent volt a 4,5 éves kapcsolatukba, mint barátja. Kiakadt a párom és azt mondta neki, hogy mindent kidobott. Azóta eltelt pár év,. Ő már anyuka van párja és most várják a 2. babájukat.

Felkereste az anyját 1,5 hónapja, neki adta vissza az ex dolgait.

Megjelölte facebook-on is, a lány visszaigazolta. A visszaigazolását üzenetben megköszönte. Párom elmondása szerint csak annyit írt neki h "köszönöm"

Egyik nap a héten likolta egyik képét amin a kislányával van sütés közben. Másnap mondta nekem, hogy az exe törölte őt az ismerősei közül. Nem érti hogy miért.

Ötletek? Ti miért törölnétek azt az exeteket aki 9 éve elhagyott bennetek, a fb jelölést elfogadjátok tőle, de 1 hónapra rá meg törlitek.



2014. dec. 27. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátod hagyta el a csajt annak idején, akkor nyilván a csajnak így jobb, ha nem ismerősök, lehet még mindig haragszik rá. De egyébként a barátodat sem értem, annak idején miért nem adta vissza a cuccait, most meg már minek adta vissza? Velem is ezt csinálta a volt párom, amikor visszakértem a dolgaimat, hogy azt mondta kidobta, amit én nyilván nem hiszek el..de én ha megjelenne évek múlva, hogy visszaadná, akkor szerintem pofon vágnám..:D Szerintem a lány még érez valamit a srác iránt, lehet még nem bocsátott meg neki..de az is fura, ahogy a barátod viselkedik..Szerintem nem kéne foglalkoznotok a csajjal, meg a múlttal, nehogy rámenjen ez a kapcsolat.
2014. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A lány szerintem nem érez semmit iránta. Én arra gondolok, hogy mivel a lány elfogadta a párom barátnak jelölését lehet h a jelölés elfogadását megköszönő "köszönöm" üzenetben nem csak ennyi írt neki a párom, vagy....utána is írogatott a lánynak és a lány ezt nem akarja.

vagy nem tudom

2014. dec. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!